BEYOĞLU NAKLİYAT HİZMETİ

Evden eve nakliyat işlemleri süre, sarfedilmesi gereken yüksek enerji ve ayrılması gereken maddi bir bütçe gibi farklı gerekliliklerden oluşan bir bütündür. Bu noktada, taşınmaya karar verdiğinizde her bir işin en iyi ve doğru şekilde organize edilmesi ve işlemlerin hızla halledilmesi çok önemlidir..

 Tüm nakliyat işlemlerini organize edebilmek ve Beyoğlu bölgesinde evden eve nakliyat işlemlerinizin kolaylıkla çözüme kavuşmasını istiyorsanız profesyonel bir destek almanız ve alanında uzman bir ekiple çalışarak evden eve nakliyat işlemlerini hızla ve güvenle sona erdirmeniz sizin için yararlı olacaktır. 

1959 yılından bugüne nakliyat ve depolama hizmeti sağladığımız Çolakoğlu Nakliyat çatısı altında, İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi İstanbul’un kalbi sayılan en eski yerleşim yerlerinden olan Beyoğlu ilçesinde de güvenle evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunuyoruz. 

Beyoğlu içinde yeni bir adrese veya Beyoğlu dışında yeni bir adrese taşınmak istiyorsanız ve evden eve nakliyat ihtiyacınızda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Uzman kadromuz ile uzun yıllardır, güven ve kalite anlayışı ile nakliyat süreçlerini yönetmekteyiz. 

Evinizdeki eşyaların envanterinin çıkarılarak gerekli sayımının yapılması, farklı ve yenilikçi ambalajlama teknikleri ile paketlenmesi ve taşımaya hazır hale getirilmesi, yeni adresinize sevkiyatının gerçekleştirilmesi ve yeni adresinize teslim ederek yerleştirilmesi sırasında her biri işlem basamağını en hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Çolakoğlu Nakliyat’ta Ekspertiz Hizmeti 

Çolakoğlu Nakliyat olarak nakliyat işlemine başlamadan önce, sizin talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçiyor ve öncelikle uzman ekspertlerimiz ile evinizde bulunan eşya ve mobilyaların envanterini oluşturarak, farklı bir ücretlendirme talep etmeden tüm eşyalarınızın sayımını gerçekleştirip kayıt altına alıyoruz. Böylece nakliyat sürecinde herhangi bir şekilde eşyaların kaybolma riskini ortadan kaldırıyoruz ve bize sizin tarafınızdan teslim edilen tüm eşyaları resmi evraklar ile belgeliyoruz. 

Ekspertiz hizmeti ile belirlenen yol haritasını doğru bir şekilde izliyor ve uyguluyoruz.  Taşıma detaylarını, hangi eşyaların demonte-monte olacağını, eşyaların hacmine bağlı olarak doğru nakliye aracının seçilmesine, eşyaların sayısına göre evinizin kaç kişilik bir ekipçe taşınması gerektiğine, eşyaların cinsine ve materyaline bağlı olarak çizilme ve kırılmalardan korunması adına doğru ambalaj malzemelerinin seçilmesine ve gerekli paketleme işlemlerinin en uygun zaman aralığında yapılması gerektiğine karar vererek en doğru fiyat bütçesini sizinle paylaşabiliyoruz. 

Ekibin Güvenilirliği

Türkiye Nakliyeciler Derneği’ne olan üyeliğimiz ile tüm nakliye sektöründe mevcut durum ve gelişmeleri takip etmekteyiz. Tüm çalışma ekibimizin ve çalışma alanlarımızın gerekli sigortalama, ödeme ve denetim işlemlerini düzenli olarak gerçekleştirmekte, bir aile gibi çalıştığımız nakliye ekibimizin ihtiyaçlarını her zaman gözetmekteyiz. 

Dernek üyeliğimizle birlikte çalışanlarımızın düzenli olarak katıldığı eğitim ve kurslar düzenlemekte, personelimizin bilgi gelişimine ve tecrübe edinmesine oldukça önem vermekteyiz. Ekibimizin iş sağlığı ve güvenliği alanında uzmanlaşması, nakliye sürecinde kullanılan tüm ekipman ve teçhizatın kullanımına hakim olmasını sağlamakta ve böylece hem kendi güvenliklerini hem çevrede bulunan insanların güvenliğini gözetmekteler. Eşyaların hasar görmemesi, kaybolmaması, kullanamaz duruma gelmesi gibi riskleri en aza indirme konusunda bilgi birikimi ve tecrübelerini her zaman kullanmaktadırlar. 

Ekibimizin iş etiğine bağlılığı ve sizlerin bize güvenerek eşyalarınızı ve evinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilmeniz bizim için her zaman en gurur duyduğumuz şeydir.

Çalışma ekibimizi yakından tanımak ve sunduğumuz hizmetleri nasıl gerçekleştirdiğimizi incelemek isterseniz Çolakoğlu Nakliyat olarak yönetmekte olduğumuz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. 

Mayıs 13, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+