Göztepe Evden Eve Taşımacılık

Göztepe Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evden eve taşınmak, her gün onlarca kişinin maruz kaldığı bir zarurettir. Son derece stresli ve yorucu olan bu süreci, iyi bir iş birlikçi ile çok daha zahmetsiz ve kusursuz hale getirebilirsiniz. Firma olarak yaklaşık 60 yıldır Göztepe evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. Sektörün öncü kuruluşlarından birisi olarak kendimizi sürekli geliştiriyor, gerek teknolojik donanımımız gerekse personel kadromuzla alanımızda fark yaratıyoruz. Yıllar içinde binlerce kişiye hizmet vermenin ve müşteri memnuniyetini %100 oranında tutmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Evden eve taşımacılıkta ihtiyaç duyulan en temel gereksinimler eşyaların güvenliği ve hızdır. Maalesef pek çok nakliye firması bu konularda özverisiz hareket ettiği için kişilerde bir korku oluşmakta, alınacak hizmetten mağdur olma tereddüdü yaşanmaktadır. Firmamız bütün bunlara taviz vermeyerek alanında uzman bir kadroyla çalışmakta, işini belli bir yol haritası dâhilinde gerçekleştirerek eşyaların güvenli biçimde evden eve taşınmasını sağlamaktadır.

Göztepe Evden Eve Taşımacılıkta Yol Haritası

Göztepe evden eve taşımacılık hizmetlerimizde kontrollü bir süreç yürütüyoruz. İlk olarak eşyaların envanterinin çıkarılmasıyla işe başlıyor, uzman ekimizin eşyaların sayımını yapmasını, eşyaların türünü belirlemesini sağlıyoruz. Bu sayede uygun bir taşıma sistemi, ambalaj sistemi, ekip sayısı ve araç belirliyoruz. Daha sonra eşyaların hazırlanması aşamasına geçiyor, demonto edilmesi gereken eşyaları profesyonel kadromuz yardımıyla demonte hale getiriyoruz. Paketlemelerimizi eşyaların türlerine göre yapıyoruz. Bu aşama, evden eve eşyaların sağlıklı biçimde ulaşabilmesinin temelini oluşturur. Bu yüzden büyük bir hassasiyetle yerine getiriyoruz.

Göztepe Evden Eve Taşımacılıkta Eşyaların Tahliyesi

Göztepe evden eve taşımacılık kapsamında üçüncü aşama, eşyaların nakliye aracına yüklenmesidir. Bu noktada eşyaların belli bir sıraya göre yapılması gerekir. Eşyaların yolculuk anında ve depolama anında zarar görmemesi için uzman ekip tarafından düzenli olarak yerleştirilmesi hem güvenli seyahat hem de boşaltma sırasında zaman tasarrufu sağlar.

Dördüncü aşama, hedeflenen adrese varıldığında eşyaların boşaltılmasıdır. Boşaltma işlemi öncesi çevre güvenliğinin sağlanması ve taşıma sistemlerinin kurulması gerekir. Bunlar yapıldıktan sonra eşyalar hızlı ve doğru biçimde yeni eve taşınır. Her bir eşya yeni eve yerleştirilerek montajı yapılması gerekenler montajlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir