CETRİNG TAŞIMACILIĞI PROFESYONEL NAKLİYE

Cetring kelimesinin karşılığı yiyecek tedarik etme anlamına gelir. Cetring sayesinde toplu yemekler, düğünler, doğum günleri, nişan, gibi çeşitli organizasyonlarda yemek sorunu toplu şekilde sağlanıyor. Fakat günümüzde toplu yemek üreten cetring firmaları ürettikleri yemekleri cetringin kurulacağı yere güvenli şekilde ulaştırmaları gereklidir. Bunun için cetring taşımacılığı devreye girmektedir. Üretilen yemeğin bozulmaması, bayatlamaması ve ısı sıcaklığının ortadan kaybolmaması gerekiyor. Cetring firmalarının yemeklerini bozulmadan ulaştırılması gerekiyor. Türkiye’de trafik sorunu söz konusu olduğu için saatlerce trafik sorunu yaşanabiliyor. Bunun için cetring yemek taşımacılıkta aracın sıcağa ve soğuğa karşı duyarlılık oranı yüksektir. Araçların içi hem geniş hem de yemeğin ısısının kaybolmaması sağlanmaktadır. Cetring taşımacılığı güvenli şekilde sağlanmaktadır.

Cetring Taşımacılığı Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Ediliyor?

Taşımacılık sektörünün ilerlemesi uzun sürede teslim edilen eşyaları, ürünleri, cetring gibi çeşitli ürünlerin nakliyatçılar tarafından kolaylık sağlayacak şekilde dizayn edilen nakliye araçları donanımlı olarak üretilmiştir. Son zamanları taşımacılık sektörü hızla gelişim göstererek başarılı işler ortaya koymuştur. Bunlardan bir tanesi de cetring taşımacılıktır. Cetring taşımacılığı nasıl sağlanıyor? İlk olarak yemeklerin özel klima dağıtım araçlarına yüklenerek yola çıkmaktadır. Belirlenen süre içerisinde, teslimat noktasına güvenli özel klimalı araçlar eşliğinde teslim edilir. Cetring yemekler etli yemekler 75 derecenin üstünde, salatalar ise, 10 derecenin altında olması için termoboxlar konulmalıdır. Araçlarımızda bulunan soğutucular sayesinde cetring yemeklerinde herhangi bir bozulma söz konusu değildir.

Cetring Taşımacılığın Avantajları

  • Yemek hizmetinde üretilen her yemeğin kendi alanlarında uzman aşçılar tarafından yapılmaktadır. Üretilen yemekler damak tadına hitap edecek şekilde üretilir.
  • Cetring taşımacılığı hizmeti maliyet olarak avantaj sağlar. Maliyetlerin değişken olması cetring taşımacılığını dengeler.
  • Yemek saatinin de esnek olması avantaj sağlar. Cetring taşımacılık sayesinde günün her öğününde yemeklerin zamanında ulaşmasını sağlanır.
  • Yemek üretiminin sağlanması için ayrılan alana ihtiyaç duyulmaksızın müşterilere dolaylı olarak kazanç sağlar.

Cetring taşımacılık firmamız zamanı en iyi şekilde değerlendirmeyi bilir. Çünkü zaman bizim için en değerli hazinedir. Üretilen yemekleri kendi araçlarımız ile istenilen zamanda ulaştırılarak servis edilmesini sağlıyoruz. Cetring masası düzenli şekilde kurulumunu sağlıyoruz. Bu sayede yemekler saatlerce herhangi bir soğuma söz konusu değildir. Özel günler veya normal günler için yemek hizmeti almak isterseniz cetring firmamızı arayabilir bu hizmetten sizde faydalanabilirsiniz.

 

Şubat 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+