DEPOLAMA ŞİRKETİ | ÇOLAKOĞLU DEPOLAMA

Çolakoğlu Depolama Şirketi

Günümüzde artık fazlalık olan eşyalarınız giderek artmakta ve bunları saklayacak odanız veya yeriniz olmaya bilmektedir. Manevi değerleri bulunan ürünlerinde atılması ve satılması istenmediği için bunların güvenilir, kaliteli ve modern yöntemler ile depolanması gereklidir. İşte bizler Çolakoğlu depolama şirketi olarak sizler için gerekli olan bu hizmetleri sizlere vermekteyiz.

Çolakoğlu olarak sizlere 1959 yılından buyana hizmet vermekte, vermiş olduğumuz hizmeti profesyonel bir süreç işleyişi ile aktarmaktayız. Kurum olarak ofisimiz ve depolama alanlarımız İstanbul içinde bulunmakta olup, fazlalık eşya, ürün, mobilya ve diğer gereçleriniz için kaliteli bir depolama alanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizler İstanbul ilinin içerisinde yer alan işletmemizde Anadolu ve Asya yakası olmak üzere iki yakada da yer alan depolama alanlarımızda bu modern depo hizmetlerini sizlere ulaştırmaktayız. Bu hizmetleri sizlere verirken kaliteli, modern, yenilikçi, hızlı ve güvenilir hizmetleri sizlere ulaştırmaktayız.

Profesyonel çalışan kadromuz, modern araçlarımız ve ekipmanlarımız ile sizler için gerekli olan bu depolama hizmetini en hızlı ve en güvenli şekilde vermekteyiz. Uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırmış olduğumuz bu depolama hizmetlerini sizlerde bizlerden almak isterseniz Çolakoğlu iletişim ağlarımız üzerinden bizler ile iletişime geçebilir ve modern bir depolama hizmetini sizlerde bizlerden talep edebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Çolakoğlu Depolama Şirketi Hizmet İşleyiş Sürecimiz

Çolakoğlu olarak bizlerden hizmet almak isterseniz birçok farklı ağ üzerinden bizlere ulaşabileceğiniz ulaşım adreslerimizden sizler için en uygun olan yöntem ile bizlere ulaşabilir ve sizlerde depolama hizmeti taleplerinizi iletebilirsiniz. Bizler Çolakoğlu depolama şirketi olarak sizler için gerekli depolama hizmeti vereceğimiz süreci aktarmakta, gerekli bilgileri verdikten sonra anlaşma sağlanır ise belirlemiş olduğumuz randevu tarih ve saatinde adresinizde olmaktayız.

Profesyonel çalışma yapısının getirmiş olduğu yükümlülüklere uyarak belirlenmiş olan randevu tarihinde sizlerin adreslerinize gelmekte, modern araç yapımız ve kaliteli ekipmanlarımızı kullanarak depolama işlemi için götürülecek ürünleri dikkatli bir şekilde araçlarımıza yüklemekteyiz. Bütün eşyaların araç yükleme işlemi sonrası araca yüklenen eşyaları tek tek listelemekte ve sonraki süreçte sorun yaşanmaması adına kayıt altına almaktayız. Gerekli resmi belgelerin doldurulması ardından sizlere bu belgelerin bir kopyasını taktim etmekte ve eşyalarını bulunduğunuz konuma en yakın depolama alanlarımıza nakit etmekteyiz. Sonrasında bu eşya ve ürünlerinizi kiralamış olduğunuz depoya dikkatli bir şekilde depolamaktayız. Deponun tek kopya anahtarı bulunmakta ve bu anahtar sizlere teslim edilmektedir.

Çolakoğlu olarak kurum depomuz 7/24 kamera sistemi ile izlenmekte ve ayrıca sese, dokunmaya duyarlı sensör ve alarm ile bu güvenlik düzeyi en üst seviyeye çekilmektedir. Sizlerde Çolakoğlu olarak bizlerden alacağımız depolama hizmetini gönül rahatlığı ile alabilir, bu hizmetlerden sizlerde faydalanabilirsiniz. Sektörde değerli bir kurum olarak sizlere vermiş olduğumuz bu depolama hizmetleri kaliteli ve profesyonel bir işleyiş süreci ile sizlere aktarılmaktadır. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Hizmetleri ile Çolakoğlu Depolama Şirketi Fiyatlama Politikamız

Bizler Çolakoğlu olarak kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere profesyonel bir çalışma yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı kurum politikamız ile hizmetler vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalıştığımız ile sizlere verdiğimiz hizmeti hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırmaktayız. Çolakoğlu depolama şirketi olarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu kaliteli hizmetlerden sizlerde faydalanmak isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz. İstanbul ilinin hem Avrupa hem de Asya yakasında bulunan her konum için vermiş olduğumuz bu hizmeti sizlere ulaştırmaktan büyük mutluluk duyarız.

Aralık 28, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+