PRESTİJLİ EVDEN EVE NAKLİYE FİRMASI

En Prestijli Evden Eve Nakliye Firması

Taşınma süreçlerinin bütün stres ve zahmetlerini ortadan kaldırmak için tek yapmanız gereken alanında uzman bir evden eve nakliye firması ile iş birliği yapmak. Bu sayede eşyalarınızın hazırlanmasını kolilemesini, yüklenmesini ve diğer bütün detaylarını nakliye firması personellerine emanet edebilir, siz sadece yeni adresinizde, yeni şehrinizde karşılaşacak olduğunuz zenginliklerin hayalini kurabilirsiniz. Çolakoğlu Nakliyat olarak yarım asırdan fazladır nakliyat sektörünün içerisinde bulunuyoruz. Yıllardır milyonlarca müşterimizin heyecanına ortak olduk. Stresini ortadan kaldırdık. Beklentilerinin çok daha üzerinde bir kalitede hizmet sunarak benzersiz bir nakliye deneyimi yaşattık. Çalışmalarımızı her geçen gün daha fazla kişiye ulaşma yolunda sürdürüyor, taşınmanın bir kâbusa dönüşmesini engelliyoruz.

Taşınma Sürecini Kolaylaştıran Evden Eve Nakliye Firması

Bir evden yeni bir eve taşınma ihtiyacı doğanların öncelikle bizden alacakları hizmetlerin detaylarını bilmeleri gerekir. Çolakoğlu evden eve nakliye firması olarak yılların tecrübesi ve deneyimi ile taşınma sürecine danışmanlık yapmakta, akla gelebilecek bütün sorulara karşılık vererek süreci büyük bir şeffaflık içinde yürütmektedir. Bu kapsamda müşterilerimize eşyalarının toplanması konusunda iki seçenek sunuyoruz.

Birincisi eşyalarını tamamen kendileri toplayabilirler. Sadece taşınmasını personelimize bırakabilirler. Ya da kendileri hiçbir şeye dokunmadan bütün eşyaların kolilemesini, mobilyaların demonte hale getirilmesini, ambalajlanmasını, sarılmasını, taşınmasını bizden talep edebilirler. Firma olarak her ihtiyacı karşılayabiliyoruz.

Müşterilerimiz dilerlerse sadece özel eşyalarını toplayabilir, diğerlerini bize bırakabilirler. Personellerimiz ürün gruplarına göre bütün eşyaları taşınmaya en müsait hale getirmekte, özel olarak imal ettirdiğimiz ambalaj ve sargı malzemelerimizle sarıp sarmalayarak taşınmasını gerçekleştirmektedirler.

Teknolojiyi Nakliye ile Buluşturan Evden Eve Nakliye Firması

Firmamız Türkiye’nin en prestijli evden eve nakliye firması olarak bütün nakliye işlemlerinde sigortalı taşımacılık yapmakta, ülkemizin en güvenilir sigorta şirketleriyle iş birliği yaparak sizlerin kendinizi güvende hissetmenizi sağlamaktadır. Yıllara meydan okuyarak ilerleyişimizde başarımızın bir diğer kaynağı teknolojiyi yakından takip etmek ve en çağdaş nakliye hizmetlerini sunmaktır. Bu doğrultuda sepet vinç, asansörlü taşımacılık gibi teknolojik imkânları sonuna kadar kullanıyor, daha güvenli ve daha hızlı nakliye hizmetleri sunduğumuz gibi en yeni, en yüksek binalar arasında dahi başarılı bir şekilde evden eve taşımacılık yapıyoruz.

Mayıs 29, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+