Feneryolu Evden Eve Taşımacılık

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Çolakoğlu Nakliyat olarak seçkin semtimiz Feneryolu evden eve taşımacılık alanında hizmetin en iyisi hak etmektedir. Firma olarak nakliye işlemlerimizi en donanımlı, nakliyeye özel tahsis edilip dizayn edilmiş araçlar ile sağlıyoruz. Böylece evinizin o kıymetli eşya ve mobilyalarına hiçbir zarar getirmeyecek bir planla tahliyesini gerçekleştiriyoruz. Şoförlerimizin karayolu taşımacılığı alanında aldıkları eğitimler ile daha kuvvetli bir seyahat süreci elde ediyoruz. Kasis ve yolların durumuna göre tedbir alıyoruz, geliştirilmiş sürüş teknikleri ve güçlendirilmiş süspansiyonlu araçlar ile sarsıntının sebep olacağı deformiteleri önlüyoruz. Paketlemeleri yaparken de köpük ve nakliye naylonlarıyla çift katlı bir koruma sağlıyoruz ve süspanse ediyoruz.

Hizmetlerimizin Kalitesi

Kalite yönetim sistemi, iş sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemi, çevre yönetim sistemi gibi sertifikasyon çalışmalarımızla Feneryolu evden eve taşımacılık hizmetlerimizin kalitesini artırma yolunda her zaman ilerliyoruz. Sigortalı, faturalı ve irsaliyeli hizmet vererek yaptığımız işlemleri yazılı halde ve yasal bir şekilde sürdürüyoruz. Paketleme işlemleri her bir ürün için ayrı belirlenerek ürün için gereken sistem ne ise onu uyguluyoruz. Yani kabarcıklı naylon, köpük, keçe, koli gibi araçları ürünün çeşidine göre tespit ediyoruz ve paketlemeye başlıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile daha yüksek bir randıman yakalıyoruz ve büyük ebatlı ya da küçük ebatlı eşyalarınız için sarsıntı ve daha fazla müdahale olmadan yerine ulaştırıyoruz.

Kalite Sertifikalarımız

ISO 9001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO 14001:2015 gibi uluslar arası geçerliliği bulunan sertifikalarımız ile taşımacılık hizmetlerimizin kalite yönetimi, iş sağlığı ve iş güvenliği ve çevre yönetimi alanlarının genel kabul görmüş olan kuralları ve etiği çerçevesinde yürütüyoruz. Ticaret Odası sicil kaydımız ile yasal yollarla ve vergiye tabi olarak işlemlerimizi yapıyoruz. Değerli semtimiz Feneryolu evden eve taşımacılık alanında bizim kalitesini sertifikalar ile kanıtlamış hizmetlerimizi hak etmektedir. Aldığımız sertifikaların uluslar arası standartları kapsaması yönünden size sağladığı avantaj ileri düzey Avrupa standartlarına uyumlu alacağınız hizmettir. Türkiye Nakliyeciler Derneği ve Evden Eve Nakliyeciler Derneği üyesi olan firmamız bu üyeliği ile nakliyat alanında aktif rol oynadığını ve kendini geliştirme yönündeki attığı sağlam adımların kanıtı niteliğindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir