FUAR STAND

Fuar Stand      

Fuar, firmalar tarafından kurulan ürün ve markaların tanıtımında kullanılan alanlardır. Kurulan stand alanlarında firmalar ve şirketler ürünlerini pek çok insana tanıtma imkânına sahip olurlar. Tanıtımı yapılan ürünler hedef edinilen müşteri potansiyeline bu vasıtayla ulaştırılmaya çalışılacaktır. Stand alanları çok renkli bir görünüme sahipler ve vitrinler birbirinden farklı ürünlerle gelen ziyaretçilerin dikkatlerini çekiyor.  Fuar dönemlerinde insanlara davetiyeler gönderilir ya da fuarlar tüm halka açık şekilde düzenlenir. Fuar stand alanlarına ürünler ve vitrinler özenli bir şekilde taşınmaya çalışılır. Bu şekilde iyi taşıma hizmeti veren nakliye şirketlerini belirlemek gerekir. Aksi halde tanıtımı yapılacak ürünlerin ya da stand mobilyalarının hasar görmesi tüm emeklerin boşa çıkmasına neden olur.

Nakliye Şirketi Seçimi

Taşınma işlemleri sırasında aileler ve firmalar güvenilir nakliye şirketlerine eşyalarını taşıtmak istiyorlar. Çünkü bazı firmalar eşyaları taşıma sırasında dikkatsiz ve özensiz davranmaları sebebiyle eşyaların büyük zararlar görmesine neden olabiliyor. Bu sebeple eşyaların güvenliği açısından eşyalarınıza sigorta yapan firmaları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Firmamız eşyalarınızın hasar görmeden taşınması için elinden gelen bütün gayreti gösteriyor. Fuar stand eşyalarını da aynı incelikle ve dikkatle fuar alanlarına getirilmesine önem veriyoruz. Kaliteli ve güvenli çalışmalarımız sonucu sunumunu yapacağınız ürünlerinizi taşıyor ve sonrasında ise eşyalarınızın kurulumuna kadar sizlere yardımcı oluyoruz.

Fuar Alanlarına Taşınacak Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Ev ya da eşya taşıma sırasında dikkatli davranmak ve eşyaların zarar görmemesi için iyi paketlenmesi gerekir. Firmamız fuar stand alanlarına taşınacak eşyalarınızı önce özel paketleme işlemlerinden geçiriyor. Böylece herhangi bir çarpma ve sürtünme sırasında eşyalarınızın çizilmemesini sağlanıyor. Ayrıca taşınacak eşyalar ayrılabilen parçalar ise bu ürünleri tek tek ayırıyor ve küçük boyutlarda paketleme işlemine alıyoruz. Tüm bu işleri yapan ekip arkadaşlarımız, eşya taşıma noktasında başarılı kişilerdir. Taşınan fuar tanıtım eşyaları götürüldükleri alanlara güvenli bir şekilde bırakıldıktan sonra paketler itina ile açılır ve tekrar kurulum işlemleri gerçekleştirilir. Bu şekilde verimli ve sorunsuz bir fuar geçirmiş olursunuz. Sizlerde bu kaliteli hizmetlerden yararlanmak isterseniz firmamıza uğrayabilirsiniz.

Mart 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+