GÖZTEPE NAKLİYAT HİZMETİ | UYGUN NAKLİYE

Göztepe İlçesi Hizmeti

Göztepe nakliyat hizmeti ile firmamız ilçemizin ihtiyaç duyduğu kalitede hizmet vererek memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Nakliye hizmetimiz ile ev ve işyerlerinizin taşınmasını kolaylaştıran ve üzerinizden büyük yükü kaldıran organizeli çalışmalarımız sayesinde hızlı, güvenilir ve korunaklı bir taşınma hizmet sunuyoruz.

Taşınırken eşyalarınızın çok olması, hassas mutfak eşyaları, porselen aksesuarlar gibi etmenler belki sizi çok düşündürüyor. Taşınması ve paketlenmesi apayrı özen isteyen bu materyallerin taşınması için firmamızdan alacağınız hizmet ile siz sadece arkanıza yaslanarak kaliteli hizmet almanın keyfini yaşayın!

Kalifiye Nakliyat

Faaliyet gösterdiğimiz Göztepe nakliyat hizmeti sektöründe Çolakoğlu farkını yaşamanız için taşımacılık alanındaki tecrübelerimizden yararlanmalısınız. Eğitimli personel ve şoförler, donanımlı nakliye filomuz, faturalı nakliye servisimiz ile emin hizmet verme yönünde daima ilerici vizyonumuzla çalışıyoruz. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi gibi sertifikalarımızla kalitemizi kanıtlıyoruz. İstanbul Ticaret Odası sicil kaydımız ile yasal olarak hizmet verdiğimiz için tüm işlemlerimizi güvence altına alarak gerçekleştiriyoruz.

Sigortalı hizmet vererek herhangi afet ya da olağanüstü durumlara karşı sigortadan maddi anlamda tazmin hakkınızı saklı tutuyoruz. Ayrıca antika eşyalar, askılı tekstil ürünleri, arşiv, kütüphane taşımacılığı kategorileri gibi aklınıza gelebilecek tüm taşımacılık hizmetleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık hizmetimizle hacmi büyük ve geniş formlu eşyalarınızı yüksek katlı binalara taşırken daha ergonomik, güvenli ve pratik bir nakil sağlıyoruz.

Karayolu Taşımacılığı

Nakliye işlemlerimizi karayoluyla en iyi şekilde yerine getirerek evden eve ya da ofis taşımacılığı gibi çeşitli kategorilerde tahsis edilen araçlarımızla kolaylık sağlıyoruz. Çolakoğlu Göztepe nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz internet adresimizden ve iletişim numaralarından bize ulaşarak bilgi alabilirler. Gerekli tüm teçhizata sahip firmamız ile umutlarınızı götürdüğünüz yere eşyalarınızı biz naklediyoruz. Karayolu ile daha fazla eşyayı tek seferde taşıyabilme olanağı ile eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun karoserinin iç hacmi geniş olan aracımızla hızlı ve pratik çözümler getiriyoruz. Yurt içi ve yurt dışı ya da isterseniz Anadolu’nun köylerine nakliye hizmetlerimizle birçok farklı kategoride misyonumuzu genişletiyoruz.

Temmuz 06, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+