Ticari Taşımacılık Hizmeti

Ofis Taşımacılığı ve Ticari Taşımacılık HizmetleriŞirketinizin ofis değiştirme veya mobilya yükleme projesini yönetmekle görevlendirildiyseniz, Ticari Taşımacılık Hizmeti ile yardımcı olabiliriz.

Çolakoğlu Nakliyat, ofis alanlarını (ve içindeki her şeyi) hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde taşımak üzere İstanbul ve yakın illere hizmet verir.

Çolakoğlu Nakliyat Ofis Taşımacılığı ve Ticari Taşımacılık Hizmeti Hakkında

Bir ofisteki taşımacılık işini kendiniz koordine etmekte zorlanabilirsiniz. Ama endişelenmeyin!

Ofis çalışanı profesyonellerinden oluşan ekibimiz iyi eğitimli ve oldukça deneyimlidir. Bu konu ofis mobilyalarınızın, bilgisayarlarınızın, dosyalarınızın ve daha fazlasının değerini dikkate aldığınızda son derece önemlidir.

2018 için yeni: İstanbul’daki Çolakoğlu Nakliyat, artık Türkiye Nakliyeciler Derneği (TND®) tarafından tanınan bir Sertifikalı Ofis Taşımacılık® şirketidir.

Fortune 500 şirketleri, yerel yönetimler, küçük işletmeler ve aradaki her şey için mobilya veya taşınan ofisler kurguluyoruz. Ayrıca, bir taşımacılık sırasında pasif kaldığınız süreyi kısaltmaya odaklanıyoruz, böylece şirketiniz olabildiğince hızlı bir şekilde çalışır hale geliyor.

Büro Taşımacılığı, Kurumsal ve Ticari Taşımacılık Hizmeti

Ofis taşımacılığı ve ticari yer değişimleri konusunda uzmanız. Hareket halindeyken mevcut ofis alanınızı parçalara ayıracağız, tüm parçaları güvenli bir şekilde paketleyeceğiz, her şeyi taşıyacağız ve daha sonra yeni konumunuza yeniden yükleyeceğiz. Ve bunu istediğiniz tüm özelliklerine göre yapıyoruz.

Çoğu şirket ve diğer kuruluşlar ofislerini çok sık taşımıyor. Bu, hareket ettiklerinde ya da yeniden yerleştirmenin sorunsuz ve verimli geçtiğinden emin olmak için profesyonel ofis taşımacılık çalışanlarından yardım almaları gerektiği anlamına gelir.

Neler Taşıyoruz?

 • Ofis Masaları
 • Sandalyeler ve kanepeler
 • Resimler ve Sanat Konferans Odası Masaları
 • Hücreleri
 • İş İstasyonları
 • Modüler Mobilya Duvar Panel Sistemleri Raflar ve Kitaplıklar
 • Dosyalama Dolapları ve Dosyaları
 • Bilgisayar ve Ekipman
 • Konferans Odası Masaları

Büro Mobilyaları Montaj ve Montaj Hizmetleri

Ayrıca ofis mobilyaları montaj ve kurulum uzmanlarıyız. Ekiplerimiz tüm mobilyaları, kabinleri, iş istasyonlarını ve ekipmanları doğru şekilde demonte eder, yeniden yerleştirir, yeni yeriniz için istediğiniz konuma tekrar monte eder. Eksik parça ve titreyen herhangi bir parça olmaz! İstanbul genelindeki ofis mobilyası bayileri için ayrıca Intermarket Ofis Mobilya Hizmetleri de sağlıyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçin.

 • Vivense
 • Merinos
 • Konfor
 • Kelebek
 • Nurus
 • Alfemo
 • İnegöl’den İstanbul’a
 • Kilim
 • Yıldız

Gerçek Çolakoğlu Nakliyat, İstanbul ve yakın illere hizmet veriyor

Kocaeli Körfezi
Gebze / İzmit / Kocaeli

Bursa Yolu
Gölcük / Yalova / Bursa

Marmara Denizi
Tekirdağ / Çanakkale / Balıkesir

Batı Trakya
Kırklareli / Edirne

Ege Bölgesi
İzmir / Manisa / Aydın /
Denizli / Muğla / Afyonkarahisar /
Kütahya / Uşak

Son Hizmet Verdiğimiz Bir Ofis Taşımacılık Projesine Daha Yakın Bir Bakış:

Yakın zamanda şirket merkezinin Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark’a taşınması sırasında ulusal ticari ve endüstriyel çatı şirketlerine yardım ettik.

Müşterilerimiz Ne Diyor:

Harika iş için teşekkürler…

İyi Günler, Fatih ve Mustafa… İTÜ Arı Teknokent projesindeki iletişimimizden aşağıdaki e-postayı geçmek istedim. Sizler, çalışanlarınız bize çokça yardımcı oldular; organizasyonumuz ve kurulum ekibiniz gerçekten iyi (özellikle her gece geç kalmadığımız için). Böyle harika bir iş yaptığınız için çok teşekkür ederim!

– Oya, Ziraat Teknoloji

İstanbul, Yıldız Teknik Üniversitesi TeknoPark’dan Ziraat Teknoloji çalışanlarının incelemesi

İsmail ve Ali ofisimizden A + aldılar…

Herkese iyi günler… Öncelikle bizimle çalıştığınız için teşekkür ederim. Mobilyalar yeni yerlerinde harika görünüyor ve yanal dosyalar mükemmel çalışıyor. Sadece dosya ayırıcılarının bu projeyi bitirmesini bekliyoruz. İsmail ve Ali ile beraber çok profesyonel ve birlikte çalışmaktan keyif aldığı bir taşımacılık hizmeti olduğunu söylemek istiyorum. Çalışanlarına gurur duyan müşteriler bulmak çok zor ve bir şirketi olduğu gibi çok iyi temsil ediyor. İsmail ve Ali ofisimizden bir A + aldılar. Fatih, onları bize gönderdiğiniz için teşekkür ederim. İşinizle çalışmak bir zevkti. Sizinle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum!

– Burak, N11 Doğuş Planet İstanbul, Maslak’dan Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. çalışanlarının incelemesi

Gerçek Çolakoğlu Nakliyat firmamızı göz önünde bulundurduğunuz için teşekkür ederiz!
Ofis alanınızı taşırken veya bir mobilya montaj şirketi ile çalışırken seçeneklerinizin olduğunu biliyoruz. İstanbul’daki Ofis Taşımacılığı merkezimizi düşündüğünüz için teşekkür ederiz. Daha fazla sorunuz varsa, lütfen doğrudan bize 444 24 11 numaralı telefondan ulaşın.

Bir sorunuz mu var?
Başka yerde aramayın!
Evinizi yada işinizi taşımaya karar verdiniz. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Çolakoğlu Nakliyat danışma merkezimiz memnuniyetle yardımcı olacaktır.
Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+