İSTANBUL İZMİR  EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul İzmir evden eve nakliyat sektörü çağımızın ihtiyacına yönelik kendiliğinden oluşmuş taşınma ihtiyacınızın giderilmesine dair bütün pratik yöntemleri bünyesinde bulunduruyor. İnsanlar hayatlarında çeşitli sebeplerden dolayı taşınma gereksinimi duyar. Bazen iş bazen de ev değişikliği sebebi ile taşınmak zorunda kalırız. İşte bu telaşlı süreçte size yardımcı olacak alanında profesyonel bir firma ile çalışmanız çok daha iyi olacaktır. Yaşam alanınızı oluşturan eşyalarınızı güvenilir ellere emanet etmelisiniz. Eşyalarınız sağlam ve güvenli şekilde teslim edilmesi için alanında deneyimli kadrosu olan teknik araç materyallerine sahip olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek için her daim yanınızdayız.

Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat işlemi çok dikkat ve ciddi sorumluluk gerektiren bir iştir. Ev ya da ofisin taşınması gereken kocaman bir yaşam alanının eşyalarını kırmadan dökmeden sağlam bir şekilde teslim etmek gerekir. Hasar almadan teslim edilmesi gerektiği için de tecrübe gerektiriyor.  İstanbul İzmir evden eve nakliyat olarak biz bu işin son derece ciddiyet ve dikkat gerektirdiğinin farkındayız. Öncelikle işimize taşınacak mekan ve eşyaların üzerinde ekspertize başlıyoruz. Yaptığımız ekspertiz sayesinde ortaya bir plan çıkarıyor ve bu plan doğrultusunda paketleme işlemlerine başlıyoruz. Bu aşamalar esnasında fiyat konusunda sizlere bilgilendirme yapmayı ihmal etmiyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat İşlemi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paketleme işlemi yapılan eşyaların dikkatli bir şekilde evin bulunduğu konuma dairenin fiziksel yapısına, konumuna göre asansör ile binadan çıkarılır. Bazı eski binalarda eşyaları binadan asansör ile çıkarmak mümkün değil. Bu gibi durumlarda kendi personelimiz ile eşyaları binadan çıkartıyoruz. Bütün paketleme ve yükleme işlemleri bittikten sonra gene ekspertiz aşamasında planlanan nakliye güzergahı takip edilerek 3. İstanbul İzmir evden eve nakliyat firması olarak işlemi gerçekleştiririz. Ekspertiz plan işlemi yeni evin fiziki durumu ve konumuna göre asansör kurulup kurulmayacağını bildiği için o doğrultuda bir yol izlenir. Firmamız bu hizmeti kurumsal olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

 

Şubat 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+