İSTANBUL OFİS TAŞIMACILIK | EN İYİ NAKLİYE

Ofis Taşımacılıkta Öncü Firma!

Ofis taşımacılık işlemleri dikkat, özen ve profesyonellik isteyen işlemlerdir. Çalışmalarınızı yönlendirdiğiniz, insanlarla iletişim halinde olduğunuz, çalışma arkadaşlarınızla birlikte plan ve projelerinizi gerçekleştirdiğiniz ofisinizi herhangi bir sebepten dolayı taşıma durumunda kalabilirsiniz. Ofisiniz için gerçekleştireceğiniz bu işlem mutlaka profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü ofisinizde bulunan mobilyalar, elektronik cihazlar, dosyalar, belgeler ve özel bilgiler asla zarar görmemelidir. Sıradan ve deneyimsiz bir ekip size eksiksiz ve kusursuz bir hizmetin garantisini veremez. Fakat firmamız Çolakoğlu Nakliyat sizlere kaliteli, güvenilir, eksiksiz ve kusursuz bir hizmetin garantisi vermektedir.

Ofis Taşımacılık İşlemleri Nasıl Gerçekleşmektedir?

Ofis taşımacılık işlemleri mutlaka alanında profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde ofisinizle alakalı maddi ve manevi zarara uğrayabilirsiniz. İyi bir ofis taşımacılığı aşağıda yer alan aşamalara göre gerçekleştirilmelidir.

  • Ofis içerisinde keşif yapılmalıdır. 
  • Yapılan keşif doğrultusunda plan ve proje oluşturulmalıdır.
  • Plan ve proje doğrultusunda taşıma işlemlerinde hangi ekibin ve hangi aracın kullanılacağı belirlenmelidir.
  • Belirlenen ekip ve araçla birlikte mesafe de göz önünde bulundurularak fiyat belirlenmelidir.
  • Ofis sahibi ile firmamız arasında fiyat anlaşması yapıldıktan sonra taşınma için gün ve saat ayarlanmaktadır.
  • Gün ve saat geldiğinde ekibimiz, ofisinizdeki tüm mobilya ve eşyaları özenle paketler ve araca yerleştirir. 
  • Son olarak yeni ofise eşyalar ve mobilyalar kurularak yerleştirilmektedir. 

Profesyonel ekibimiz, ofisinizin taşıma işlemlerini kısa sürede, eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Biz, sizlerin memnuniyetini daima yüksek tutmak adına kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Ofis Taşımacılık İşlemlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofis taşımacılık işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ofisinizin gizliliği ve güvenliği sağlanmalıdır. Ofis içerisinde bulunan özel bilgiler, dosyalar ve evraklar gizlilik esasına göre korunmalıdır. Dikkat edilmesi gereken en önemli diğer bir konu ise ofis içerisinde bulunan elektronik cihazların zarar görmemesidir. En basit örnekle bilgisayarların zarar görmesi, ofis içerisindeki işlemlerin aksamasına ve ofisin zarar görmesine sebep olabilmektedir. Firmamız Çolakoğlu Nakliyat, profesyonel ekibiyle sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Ekibimiz, gerekli önlemleri alarak profesyonel bir şekilde ofisinizi taşımaktadır.

Aralık 12, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+