RUMELİHİSARI EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ

Evden Eve Nakliye Konusunda Sektörde İlklerin Markasıyız

Taşınmak işi oldukça zahmetli ve uğraştırıcı bir iştir. Alıştığınız bir ortamdan ayrılmanın verdiği üzüntünün yanında, eşyaların nasıl ve ne şekilde nakliyesinin gerçekleştirileceği düşüncesi, taşınma öncesi sizi derin düşüncelere sevk edebilir. Çolakoğlu Nakliyat güvencesi ve yılların kazandırdığı tecrübe ile Rumelihisarı evden eve nakliyat konusunda profesyonel bir firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. İlk hizmet vermeye başladığımız günden bu güne kadar ticari kaygıların ötesinde, müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmeyi hedef edindik. Bugün bunu en iyi şekilde başarmış ve geniş müşteri kitlelerine ulaşmış, Avrupa standartlarında hizmet veren bir nakliye firması olmanın gururunu yaşıyoruz.

Köklü bir firma olmamızın yanında; sektörü yakından takip eden, sahip olduğumuz personel ve araç filomuz ile her daim genç, dinamik ve hızlı olabilmek için çalışıyoruz. Piyasa da firmamızın adını kullanan pek çok taklit nakliye firması olması, sektörde çokça rağbet gören bir marka olduğumuzun da açık bir göstergesidir.

Bizimle Tanıştığınızda Alacağınız Hizmetler Neler?

Öncelikle sektörde 60 yıllık bir birikimimiz olduğu belirtmek isteriz. Hizmetlerimizle tanışıp yeni mekânlarınıza taşındığınızda, iyi ki Rumelihisarı evden eve nakliyat ile çalışmışım diyeceksiniz. Çünkü nakliye alanında nelerin yapılması gerektiğini, güvenli bir taşımanın nasıl yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Nakliye işleriniz için bizimle çalışmak istediğinizde, ilk olarak uzman ekibimiz tarafından ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetinden faydalanırsınız. Ekspertiz işlemi sonrası eşyalarınızın durumu, miktarı ile ilgili taşıma raporu oluşturulur.

Size en uygun fiyat teklifi yapılır. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte eşyalarınızın durumuna uygun olan nakliye aracımız, taşımayı yapacak tecrübeli personelimizle birlikte adresinizde olur. Eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesi için en kaliteli en uygun malzemelerle ambalajlama işlemi yapılır. Her ne kadar eşyalarınız tarafımızdan güvene alınsa da yine de tarafımızdan nakliyat sigortası yapılır. Eşyalarınız planlanan zamanda söz verildiği gibi teslim adresine ulaştırılır ve kurulumu yapılır. Rumelihisarı evden eve nakliyat sürecinde mutlu müşteri hizmetlerimiz ile her türlü sorunuz ve sorununuzla bizzat ilgilenileceğinden ve çözüm odaklı bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Taşınma Anılarınızda Bizlere De Yer Ayırmanızı İstiyoruz

Her taşınma ayrı bir hikâye, ayrı bir yaşanmışlıktır. Sizlere sunduğumuz kaliteli nakliye hizmetlerimiz ile tanışmanızı ve taşınma anılarınızda bizlere de yer ayırmanızı istiyoruz. Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aralık 13, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+