Kurumsal

Mustafa Çolakoğlu

1950’li yılların başında ailesi ile birlikte Giresun dan istanbula göç eden Mustafa Çolakoğlu bir takım işlerde çalışır. 1959 da son çalıştığı Şişli Bomonti’deki firmanın yardımı ile kamyonet alarak nakliyeciliğe başlar.

Bununla birlikte civardaki diğer firmalarında talepleri doğrultusunda bir araç daha ilave alarak oğulları Hikmet ve İsmet Çolakoğlu 6 m2 bir dükkan kiralarlar ve çalışmaya devam eder.

1970 li yılların sonunda Mustafa Çolakoğlu işi bırakır 1982 senesinde iki kardeş ayrılırlar fakat ikisi de nakliye yapacaktır. Hikmet Çolakoğlu “Çolakoğlu nakliyat”, İsmet Çolakoğlu ise “İ.Çolakoğlu Nakliyat” adı altında faaliyet gösterirler.

Yıllarca çalışmanın verdiği yorgunluk ile onlarda işlerini çocukları Fikret, Fatih ve Fuat ÇOLAKOĞLU Kardeşlere devir ederler ve 2007 senesinde tekrar iki ayrı firma Çolakoğlu Nakliyat çatısı altında birleşir.

 

Dolandırıcılar

 

 

 

 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !.

BİZİM ADIMIZI KULLANARAK SİZLERE HESAP KİRALAMA SÖZÜ VE HESAP SATIŞI İLE ALAKALI, SİZDEN ÜCRET TALEP EDENLERE İTİBAR ETMEYİNİZ.

KONU İLE İLGİLİ CİMERE VE SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULMUŞTUR.

 

 

 

 

Gerçek Çolakoğlu Nakliyat firmamızın websitesi Çolakoğlu markamızla alınmıştır. Bize ait olmayan websiteler, isim tescil dokümanlarında görüldüğü gibi Bayram Nakliyat ya da Kasım Ayıktır Nakliyat ismiyle kurulmuş firmalardır.

Bugün Çolakoğlu Nakliyat k1 ve k3 belgelerine sahip öncü firmalardan birisidir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması, Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat ve Depolama, Aktif Olarak Hizmetlerine Devam Etmektedir , Avrupa Yakası Yerleşkeli Kurumsal Firma Olan Çolakoğlu Nakliyat Ailesi, Müşteri Memnuniyeti İlkesini Ön Planda tutarak Yoluna Devam Ediyor.

Duyuru:

Markamız Olan ÇOLAKOĞLU Nakliyat Bir Çok Şahıs Tarafından Farklı Alan Adı Kullanılarak Siz Hizmet Almak İsteyen Müşterileri Aldatıp Haksız Kazanç Elde Etmeye Devam Etmektedirler , Hukuki Süreç Devam Etmektedir.
Resmi Sitemiz: www.colakoglunakliyat.com.tr

Kurucumuz

Merhum Mustafa Çolakoğlu
Yönetim kurulu başkanı

Işletmeci

Yönetim kurulu üyesi
Genel müdür

İsmet Çolakoğlu

İşletmeci

Fuat Çolakoğlu
Yönetim kurulu üyesi
Genel müdür

İşletmeci

Fatih Çolakoğlu

Satın Alım Pazarlama

 

Mühendis

Satın alma pazarlama

Dilara Ustabaş

DEDEDEN TORUNA ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT AİLESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir