MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Günümüzde artan ev taşıma işlemleri bu alanda pek çok nakliyat şirketinin doğmasına neden olmuştur. Ev ya da iş yeri sahipleri taşınma işlemini yapmadan önce bazı noktalara dikkat etmelidir. Bunlardan bazılar ise;

  • Nakliye hizmeti almasan önce firmanın sigortalı nakliye hizmeti verip vermediğini göz önüne almak,
  • Asansörlü hizmetlerin olup olmadığını kontrol etmek,
  • Nakliye sürecinde kullanılan her türlü aracın kalitesini gözetmek,
  • Eşya depo hizmetlerinin ne kadar temiz yapıldığına bakmak,
  • Nakliye hizmeti almada önce ekspertiz hizmetlerinin olup olmadığını kontrol etmek,
  • Nakliye süresinin uzunluğuna dikkat etmek,

Maltepe evden eve nakliyat firmamızda tüm özellikle ve hizmetler yer almaktadır. Üstelik firmamızdan alacağınız her hizmet oldukça uygun fiyatlara yapılır. Maltepe evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Doğru bir planlama ve sıralama ile eşyalarınızı doğru bir şekilde adresinizden alıp herhangi bir sorun yaşanmadan yeni adresinize yerleştiriyoruz. Bütün işlemlerimizi tamamlamamızın ardından da kontrol işlemini yerine getiriyoruz. Kontrol işlemini aynı zaman da sizin de yapmanızı isteyerek tam emin olmanızı sağlıyoruz. Bu işlemlerin ardından evinizden ayrılıyoruz. Elemanlarımız evinizden ayrılmış olsa dahi herhangi bir sorun yaşamanız ya da eşyanızda bir zararın olduğunu fark etmeniz durumunda firmamızı arayarak tekrardan yanınıza gelmemizi sağlayabilirsiniz. İşlem bitmiş olsa dahi her durumda size hizmet vermeye devam etmekteyiz. Maltepe evden eve nakliyat firmamız işleminizi yerine getirirken aşamaları sırası ile gerçekleştirir. Öncelikle eşyalarınızın demontaj ve paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bütün paketleme işleminin sona ermesinin ardından eşyalarınızın doğru bir şekilde araca taşınması işlemini yerine getiriyoruz. Araca yükleme işleminin ardından taşınacak olan adrese doğru yola çıkıyoruz. Araca yükleme işlemini doğru bir şekilde yapmamız nedeni ile yolda eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmez. Yeni adrese gelinmesinden sonra eşyalarınız yeni adresinize doğru bir şekilde taşınır. Taşınma işleminden sonra eşyaların montaj ve yerleştirme işlemleri yapılır. Aşamaların hepsinin sona ermesinin ardından kontrol aşamasını yerine getiriyoruz. Eşyalarda herhangi bir zararın olmadığının görülmesinin üzerine teslim işlemi yerine getirilerek işlemi sonlandırıyoruz. Maltepe evden eve nakliyat olarak sizlere en doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bunun içinde bize belirtmeniz gereken bazı detaylar bulunur. Öncelikle taşınacağınız yerin hangi şehir ve mahallede olduğunu belirtmeniz gerekir. Ardından evin apartman mı yoksa müstakil mi olduğunu söylemelisiniz. Eğer taşınacağınız yer apartman ise katını da belirtmeniz gerekir. Taşınacak olduğunuz evin önüne aracın yaklaşabilme durumunun mümkün olup olmadığına bakmanız gerekir. Bizden asansörlü bir taşıma istiyorsanız bunu da belirtmeniz gerekir. Taşınacağınız alanda oturan kişilere taşımanın olacağı hakkında bilgi vermeniz ve bir sorunun yaşanmaması gerekir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan taşınma işlemi yerine getirilir.

Maltepe Ev Taşıma Hizmeti

Maltepe ev taşıma hizmetimiz için il etapta bizleri arayarak, ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile Maltepe eşya taşıma süreci sizlere anlatılarak bilgisi verilir. Daha sonra eşyalarınız özenli bir şekilde paketlenir ve yırtılmayan sağlam ambalajlarla sabitlenir. Eğer alan dar ve bina yüksek katlı ise burada sizler için asansör hizmetleri de sağlanır. Böylece daha rahat ve sorunsuz bir ev nakliyesi gelişmiş olur. Maltepe nakliye hizmeti sadece bununla da sınırlı değildir. Mobilya de montajı işlemleri için marangozluk hizmetleri de sizlere sunulur. Böylece büyük mobilya ve dolaplarınızda hiçbir sorun yaşanmadan ski evden yeni eve nakliyesi gerçekleşir.

Maltepe Evden Eve Taşıma

Maltepe Evden Eve Taşıma Firmamız İle Daha Kolay Bir Süreçtir. Nakliyede Yaşanan Hiçbir Sorun firmamızda yaşanmaz ve kısa sürede nakliye hizmetleriniz gerçekleşmiş olur. Bunun yanında Maltepe eşya depolama, fabrika ve parça eşya taşıma hizmetlerini de firmamızdan bulabilirsiniz. Maltepe evden eve taşımacılık için sözleşme ve sigorta yapmak isterseniz bizden tüm bu hizmetleri de sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Firmamızda kullandığımız geniş araç filosu ile eşyalarınızın boyutuna ve miktarına göre araç seçimi yapmanız da kolay olacaktır. Yine Maltepe ofis taşıma hizmetleri sizlere mesai saatleri sonrası da verilir. Böylece ofis işleriniz de aksamamış olur.

 

Ağustos 28, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+