MALTEPE EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Maltepe Evden Eve Taşımacılık

Maltepe evden eve taşımacılık sunduğumuz tecrübemiz nedeni ile en fazla tercih edilen nakliye firmalarından birisiyiz. Taşınma işlemi oldukça zor olan işlemlerden birisidir. Taşınma işleminin bilinçli bir şekilde yerine getirilmesi ve firmamızdan hizmet almanız durumunda işleminiz çok daha kolay bir şekilde yerine getirilir. Çünkü yanlış bir firmadan hizmet alınması durumunda işleminiz çok daha uzun sürecektir. Aynı zaman da eşyalarınızın birçoğu da kırılacaktır. Bu da büyük oranda bir maddi hasara neden olur. Bu nedenle de tecrübe sahibi olan ve işini en doğru şekilde yerine getiren bir firmayı tercih etmeniz gerekir. Bu sayede herhangi bir hasara uğramadan işleminiz yerine getirilmiş olur.

 

Evden Eve Taşımacılık Firması Hangi İşlemleri Yerine Getirir?

Maltepe evden eve taşımacılık olarak öncelikle evinizde bulunan bütün eşyaların demontaj işlemini yerine getiriyoruz. Ardından ise eşyalarınızı en doğru şekilde paketliyoruz ve araca doğru bir şekilde yerleştiriyoruz. Eşyalarınızın yeni taşınacağı evinize doğru yola çıkarıyoruz. Yeni evinizde eşyalarınızı nereye isterseniz oraya taşıyoruz. Paketleri açarak yerleştirme ve kurulum işlemini yerine getiriyoruz. Ancak piyanı, canlı hayvanınız ya da kasanızın taşınmasını isterseniz o zaman önceden firmamız ile görüşmeniz gerekir. Çünkü bu eşyalarınızın taşınma işlemi için ekstra ücret alıyoruz. Bunların yanı sıra firmamız klimanızın sökme ve tekrardan takılması işlemini yerine getirmez. Çünkü klima sökme ve takma işlemi profesyonel bir kişi tarafından yerine getirilmelidir. Firmamızdan temizlik işlemini yerine getirmesini istemeniz durumunda ekstra ücret ödemeniz gerekir. Çünkü firmamızın hizmetinin içerisinde temizlik yer almaz.

Evden Eve Taşımacılık İşlemi Ne Kadar Sürer?

Maltepe evden eve taşımacılık işlemimizin ne kadar süreceği sizin eşyalarınızın durumuna göre değişiklik gösterir. Ancak uzak bir mesafe olmadığı sürece işlemimiz aynı gün tamamlanır. Sabahtan taşıma işlemine başlamaktayız. Ancak siz başka bir saat isterseniz sizin istediğiniz saatte taşıma işlemini yerine getiriyoruz. İşlemlerinizi mümkün olduğunca gün içerisinde bitirmeye çalışıyoruz. Bu sayede sizde zamandan tasarruf etmiş ve başka işlerinizi yerine getirmek için zaman kazanmış oluyorsunuz. Bu da büyük bir avantajdır. 

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+