OTOMOTİV NAKLİYESİ | ARABA TAŞIMACILIK

Otomobillerin güzel ve kaliteli üretilmesinden daha önemli bir şey daha varsa o da otomobillerin doğru bir şekilde taşınmasıdır. Birçok marka son model farklı çeşit otomobiller üretmektedir. Bu otomobillerin fabrikadan satış yerlerine taşınması için ise otomotiv nakliyesi yardımı alınmaktadır. Fabrikalardan veya distribütörlerden bayilere, limanlara, yurt dışına yapılacak olan ihracatlarda otomotiv nakliye işlemleri yapılmaktadır. Firmamız bu işlemleri tamamen resmiyete uygun ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Özellikle araç filosu hizmeti bakımından firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Gümrüklü sahalarda gereken işlemleri uygun bir şekilde yürütecek tüm resmi ayrıntılara sahip olan firmamız ile yurtdışı ve yurtiçinde otomotiv nakliyesi işlemi konusunda güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Çalışma Prensibimiz

Firmamız otomotiv nakliyesi hizmetlerinde güvenliği ön planda tutan bir çalışma sistemi sunmaktadır. Araçlar ile ilgili kurulan bir takip sistemi ile araç filolarını takip edebilmektedir. Ayrıca hizmet alan bayilere şifre verilerek araçların konum bilgisi ve ulaşılması gereken yer bilgisi buradan takip edilebilmektedir. Firmamız en gelişmiş nakliye yöntemlerini sizlere sunmaktadır. Firmamızın çalışma prensipleri arasında sağlam bir sigorta işlemi de mevcuttur. Araçların taşınacakları yere göre ve şartlarına göre farklı sigorta çeşitleri uygulanmaktadır. Ayrıca firmamızın sunduğu sigorta hizmetleri uygun fiyata sunulmaktadır. Firmamızın otomotiv taşıma işleminde görevli olan personelleri bu işlem için özel eğitim almış kimselerden oluşmaktadır.

Çok Yönlü Araç Taşıma Hizmetleri

Araç taşıma hizmetleri yapılırken sıfır araçlar veya ikinci el araçların taşıma işlemleri de yapılmaktadır. Bunun dışından şehir dışında tatil yapmak isteyen kimseler yolculuklarını kısa tutmak, fakat gittikleri yerde kendi araçlarını kullanmak isteyebilmektedirler. Bu tarz durumlarda da otomotiv nakliyesi hizmeti alınabilir. Böyle insanlar uçak yolculuğu ile yolculuklarını kısa tutarken gittikleri yerde kendi araçlarını otomotiv nakliyesi sayesinde kullanabilme şansına sahip olmaktadırlar. Uzun mesafe araç taşıma hizmetleri müşterinin araçlarını güvence altına alacak şekilde sigortalı olarak yapılmaktadır. Herhangi bir araç nakliye işleminiz olduğu zaman firmamız ile iletişime geçerek hem fiyatlar hem de hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Uzman ve alanında bilgili bir kadro ile çalışmaktayız. Online olarak da firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Şubat 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+