EV TAŞIMA ŞİRKETLERİ

Ev Taşıma Şirketleri Arasında Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ev taşımak, pek çoğumuzun hiç de istemediği bir durumdur. Fakat çoğu zaman mecbur kalırız ve yeni bir eve, yeni bir şehre taşınmak zorunda kalırız. Fakat bu iş, sanıldığı kadar korkulacak bir durum değil. Ev taşıma şirketleri arasında iyi bir seçim yaparak taşınma sürecinin bütün zorluklarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Ev Taşıma Şirketleri ile Konuşulması Gereken Detaylar

Ev taşıma şirketleri arasında tercih yaparken eşyalarınızın miktarını detaylı olarak konuşun. Eğer ücretsiz keşif hizmetleri varsa gelip yerinde görmelerini talep edin. Eski evinizin ve yeni evinizin kat durumlarını, detaylarını belirtin. Çünkü kat sayısı yükseldikçe taşıma için gerekli ekipmanlar ve teknolojik altyapı gereksinimi artacaktır. Bütün ev taşıma şirketleri de aynı donanıma sahip değildir. Anlaştığınız şirket, belli katlardan yukarı taşıma yapamayabilir; bu da sizi yarı yolda bırakır. Taşıma sırasında asansörün mü yoksa merdivenin mi kullanılacağını, eşyaların nasıl paketleneceğini şirket ile görüşürken detaylandırın. Paketleme işlemi ev sahibi tarafından ya da şirket tarafından yapılabilir. Eğer şirket tarafından yapıldığı taktirde nakliye ücreti biraz daha fazla olacaktır. Fakat eşyalarınızı siz paketlerseniz paketlemeden kaynaklı zararlar şirketin sigorta güvencesi dışında kalacaktır. Paketleme dâhil her şey şirkete ait olursa bütün mesuliyet nakliye şirketine ait olacaktır.

Ev Taşıma Şirketlerinde Uzman Personel Gereksinimi

Her bir taşıma şirketinin kullanacağı ambalaj malzemeleri değişiklik gösterir. Bu yüzden ev taşıma şirketleri ile görüşürken hangi ambalaj malzemelerinin kullanılacağını öğrenin. Ona göre karşılaştırma yapın. Çünkü ambalaj malzemelerinin kalitesi eşyalarınızın güvenliği ile doğrudan alakalıdır.

Ev taşıma şirketleri ile detayları konuşurken önemli ayrıntılardan birisi kaç kişi ile nakliyatın yapılacağıdır. Çünkü çalışan sayısı aynı zamanda işin hızını ve taşınma sürecini belirleyecektir. Ekip içerisinde marangoz ve tesisattan anlayan kişilerin olup olmayacağını sorun. Mobilyalarınızda marangoza, beyaz eşyalarınızın sökülüp takılmasında tesisatçıya ihtiyaç olacaktır.

Çolakoğlu Nakliyat olarak yukarıda belirttiğimiz bütün detaylar ve fazlasını hizmetlerimizde göz önünde bulunduruyoruz. Bütün detayları sizlerle paylaşarak şehir içi, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti veriyor, en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunuyoruz.

Mayıs 29, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+