SAHNE DEKOR TAŞIMACILIĞI YAPAN EN İYİ NAKLİYE

Güvenilir Kadro İle Güvenilir Taşımacılık

Profesyonellik çerçevesinde taşınmasını talep ettiğiniz eşyalarınız ile ilgili hiçbir ücret ödemeden ekspertiz hizmetlerinden yararlanabileceğiniz firmamız, sizlere sahne dekor taşımacılığı hakkındaki detayların da bilgisini vermektedir. Belirttiğiniz adreslerden alınmasını istediğiniz malzemeleriniz güvenilir kadromuz tarafından alınmakta, bu noktada ihtiyaç duyulan uygun araçlar sayesinde eşyalarınız zarar görmemektedir. Malzemelerinizin ulaştırılacağı bölgelere aktarımı sağlanırken gerekli güvenlik önlemleri alınmakta, mağduriyetinize hiçbir şekilde izin verilmemektedir. Her an kontrol altında olan eşya, cihaz ve ekipmanlarınızın aktarımı profesyonelce yapılmaktadır. Zira müşteri memnuniyeti hizmetlerimizin esas ilkelerinden biri olmaktadır.

Profesyonelliğimizle Maddi Kayıpların Önüne Geçiyoruz!

Taşınması epeyce zor olan malzemelerin özenli bir şekilde aktarımını sağlayan hizmetlerimiz sigortalı taşıma işlemleriyle sizleri buluşturmakta, hedef kitleyi yakından etkileyecek çalışmalar ve etkinliklerle eşya ve ekipmanlarınızı hazır duruma getirmektedir. Sahne dekor taşımacılığı hizmetlerimiz ses sisteminden çalgı aksesuarlarına, monitör ve hoparlörden dekora dek birçok ekipmanı en ufacık bir zarar dahi gelmeden, taşımacılık sırasında uygun olacak araç gereçlerle hedef adrese teslim etmektedir. Söz konusu ekipmanların paketlenmesinden istiflenmesine sonrasında ise nakliyesine yer veren işlem adımlarıyla planlı bir şekilde ilerlemekte, profesyonelliğimizi tecrübeli ve uzman kadromuzla bir kez daha gözler önüne sermekteyiz. Zira böylesine hassasiyet gerektiren ve sıradan taşımacılıklara göre çok daha titiz davranılmayı gerektiren hizmetlerde profesyonellikten bahsedilmediğinde olası maddi kaybın da dikkate alınması gerekir. Öyle ki bahsi geçen ekipmanlardan birine dahi zarar gelse maddi kayıplar kaçınılmaz olacaktır.

Sahne Dekor Taşımacılığı Hizmetlerimize Göz Atmak İster Misiniz?

Sahne dekor taşımacılığı hizmet içeriğimize bakıldığında ışıklandırmaların ambalajlanıp taşındığından, ses sistemlerinin ve eğer mevcutsa sahne mobilyalarının da aynı işlemleri baz aldığından söz edebiliriz. Festival, görsel sahnelerde kullanılan dekorlar vb. işlemlerde karşınıza çıkarılan hizmetler için dekor kurulumu ile kullanılmış dekorların toplanmasına destek verilmesi de isteğiniz üzere söz konusu olacaktır.

Diğer taşımacılıklara kıyasla daha çok teferruat isteyen hizmetler için taşınacak araçlar mobilya ve aksesuarların güvenli taşımacılığına elverecek şekilde dizayn edilmelidir.  Bizler bu konuda da tıpkı uzman kadromuzla olduğu gibi yeterli donanıma sahip olmakta, hizmette kaliteden bir bütün olarak söz ettirmekteyiz.

Aralık 13, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+