Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat

TURİZM TAŞIMA | PROFESYONEL HİZMET

Profesyonel Turizm Taşıma Hizmeti

Çolakoğlu Nakliyat Şirketi olarak uzun yıllardır devam ettiğimiz faaliyetlerimize her geçen gün bir yenisini daha ekliyoruz. Sektördeki gelişmeleri uluslararası seviyede takip ederek nakliyat gereksinimi olan her yerde olmaya çalışıyoruz. Başarılı da oluyoruz. Çünkü bir önce insan diyerek hareket ediyor, mal canın yongasıdır düsturuna göre eşyalarınıza en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz. Her işimizin önce planını, projesini çıkarıyor, gerekli bütün önlemleri aldıktan sonra uygulamaya geçiyoruz. Her detayı siz kıymetli müşterilerimizle paylaşarak aklınızda soru işaretlerinin kalmasına mahal vermiyoruz. Bu bakımdan yıllardır pek çok kez gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden birisi de turizm taşıma oluyor. En geniş turizm mekanları olan otellerin, pansiyonları, hotellerin taşınmasında uzman kadromuzla çözüm ortağınız oluyoruz.

Şehir İçi ve Şehirlerarası Turizm Taşıma

Turizm taşıma özen ve dikkat gerektiren bir iştir. İyi bir ekip iş birliğiyle yapılması gerekir. Eşyaların hiçbir zarar görmeden yeni yerlerine veya depolara taşınmaları icap eder. Özellikle otellerdeki kıymetli eşyaların taşınması sırasında çok özenli olunmalı, özel ambalaj ürünleriyle güvenli şekilde paketlenmeleri gerekir. Dikkatli şekilde paketlenen eşyalar aynı hassasiyetle araçlara taşınıp güvenle istiflenmeli, nakliye sırasında eşyaların kırılmamasına, hasar görmemesine azami dikkat edilmelidir. Firmamız kusursuz bir otel taşımacılığı isteyenlerin uzun zamandır değişmez adresidir. Bu konuda güçlü referanslarımız aldıkları hizmetlerden %100 memnun kalmış bulunmakta, sektörlerinde görün rahatlığıyla firmamızı tavsiye ediyor olabilme ayrıcalığı yaşamaktadırlar.

Hızlı ve Güvenli Turizm Taşıma

Turizm taşıma planlı yapılması gereken bir iştir. Bu yüzden öncelikle profesyonel eksper tarafından otelde inceleme yapılmalı, oda sayısına göre, odalardaki eşyalara göre taşıma planı çıkarılmalıdır. Yetkililer ile koordineli olunmalı, istenen zamanda taşıma işlemlerine başlanarak güvenli şekilde yapılmalıdır. Eşyaların ölçüleri, ağırlıkları, araçlarda kaplayacakları alanlar hesaplanmalıdır. Eşyaların çoğu zaman kaba, geniş ebatlı olmasından dolayı da turizm taşıma yaparken genel olarak birden fazla araca ihtiyaç duyulur. Firmamız taşınma işlemlerinin her aşamasında profesyonelliğini yansıtmakta, detaylı inceleme yaparak en uygun şekilde eşyalarınızın nasıl taşınacağı, kaç kişinin görev alması gerektiği, kaç tane araca ihtiyaç olduğu, ne kadar sürede bitirileceği gibi detayları sizlere iletmektedir. Hızlı ve güvenli şekilde de taşımayı gerçekleştirmektedir.

Aralık 13, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+