EV TAŞIMADA PERSONEL SAYISI NASIL BELİRLENİR?

Evden eve nakliyat firmaları arasından araştırma yapmaya başladığınıza göre taşınma için hazırlıklar başlamış demektir. Hem profesyonel hizmet almak hem de gerçekten iyi hizmet alabilmek için doğru olanı yakalamak gerekir. İyi bir nakliye firması seçmek için fiyat, personel sayısı ve taşıma teknikleri hepsinden önemli olan 3 detaydır. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması ve sorunsuzca yeni evinize yerleşmeniz 1 gün içerisinde sağlanmalıdır. Şehirlerarası taşımacılık için ise ortalama süre 2 gündür. Bunun için personel sayısı da çok önemlidir. Güvenilir taşıma ve doğru hizmet sağlayabilmek için artık asansörlü taşımacılıkta kullanılmaktadır. Ancak yine de personel sayısının önemi büyüktür.

Çolakoğlu Nakliyat olarak 1959 yılından beri nakliye sektöründe hizmet sunmaktayız. Profesyonel işinde uzman çalışanlarımız, sağlam paketleme teknikleri ve kamyonlarımız ile tercihlerinizi bekliyoruz. Ev taşıma konusunda bir karar vermeniz gerekiyorsa ve nasıl bir seçim yapacağınız bilmiyorsanız size birkaç tavsiyemiz olacak.

İlk önce çevrenizde daha önce ev taşımış olanlara danışmalısınız. Sonuçta tavsiye almak ve tecrübe edinmiş insanlardan yararlanmak önemlidir. Deneyimlemiş ve size fikirlerini iletebilecek insanlardan tavsiye aldıktan hemen sonra birkaç nakliye firması da siz araştırmalısınız. Çünkü kıyaslama yapmak gerekir. Hem daha sağlıklı bilgi edinebilmek için hem de sadece bir firmaya bağlı kalmamak gerekir. Görüşeceğiniz firmalar evinize gelmeli ve hem eşyalarınıza hem de evinize bir bakmalı ve ardından size fiyat teklifi sunmalıdır. Alacağınız teklifleri kıyaslamalı ve görüştüğünüz insanların size sağladığı güveni de göz önünde bulundurarak seçimlerinizi hemen yapmalısınız. Özellikle görüşme sırasında kaç personel ile evi taşıyacaklarını, taşınma işleminin totalde ne kadar süreceğini ve tabi ki fiyat bilgisi almanızı tavsiye ederiz.

Personel sayısı neden önemli?

Evinizi taşıyacak olan personel sayısı çok önemlidir. Çünkü 2 kişi ile ev taşınması ayrıdır, 5 – 6 kişi ile taşımak ayrıdır. Çalışan personelin bedensel gücünü yitirmemesi ve işine gereken özeni daha fazla gösterebilmesi için aşırı yorulmaması önemlidir. Sonuçta insan gücü kullanılan taşımacılık sektöründe hem çalışan memnuniyeti hem de müşteri memnuniyeti önemlidir. Siz de bunu göz önünde bulundurarak bir takım tercihler yapabilirsiniz. Sonuçta eşyalarınızın güvenliği söz konusudur. Ayrıca asansörlü taşımacılık yaygınlaştığından beri daha fazla personel çalıştırmak istemeyenlerin eleman sayısını azalttığı görülmektedir. Ancak bu da yanlış bir yöntemdir. Çünkü yine insan gücü kullanılarak asansöre yükleme yapılmaktadır. Sonuçta her durumda insan gücünden yararlanıldığı için eşyalarınızın güvenliğini göz önünde bulundurmalı ve kararınızı fazla personel çalıştıran ve işi zamanında bitirebilecek olan nakliyat firmasından yana yapmalısınız.

Hem paketleme yapıp hem eşyalarınızı nakliye aracına yükleyecek olan çalışan sayısını özellikle firma yetkilisi ile görüştükten sonra sözleşme yapmanızı tavsiye ederiz. Evden eve nakliye bir günde tamamlanmaktadır ancak şehirlerarası evden eve nakliye tabi ki 1 günde tamamlanamamaktadır. Bunun sebebi ise uzun yol dur. Yani eşyalarınız eski evinizden paketlenip nakliye aracına yüklenecek, hemen ardından aynı çalışanlar ile yola çıkılma durumu mümkün olmaya bilir. Bunun için dinlenme zamanının ardından yeterli personel sayısı ile yine yola çıkılmalı ve ertesi gün eşyalar zamanında yeni evinize nakledilmelidir. Tüm bu detayları göz önünde bulundurup tercih yapmanız gerektiğinden dolayı; size güven sağlayacak ve fiyat konusunda da bütçenize uygun olanı tercih etmelisiniz. Tabi ki 1959 yılından bu yana taşımacılıktan depolamaya kadar en iyi hizmeti size sunmaya devam eden Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak biz hep buradayız ve seçimlerinizi bekliyoruz.

Kasım 28, 2018
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+