Üsküdar Nakliyat Hizmeti

Üsküdar Evden Eve Nakliyat 

Evden eve nakliyat sırasında gerçekleştirilmesi gereken tüm işlemler titizlikle ve özel tekniklerle yapılmalıdır ki bu işlemler sırasında alanında uzman bir ekipten destek almanız nakliye sürecini kolaylaştıracaktır. 

Çolakoğlu Nakliyat olarak uzman kadromuz ile 1959 yılından beri İstanbul’un her iki yakasında ve her ilçesinde evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde sektörün lider firması olarak sizlerle buluşturuyoruz.

İstanbul’un en gözde bölgesi olan Üsküdar bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an yarım asrı aşmış bir tecrübe ile taşımacılık konusunda en yenilikçi çözümleri size sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her an alanında uzman çalışma kadromuz ve 25-75 ton arasında değişken kapasitelerde ev veya ofis nakliyatlarında yüksek ağırlıklarda tüm eşya ve mobilyaları taşıma iznini bize sunan K1 ve K3 taşımacılık yetki belgeleri bulunan geniş araç filomuz ile taşımacılık konusunda en güvenli hizmeti sunuyoruz.

Üsküdar evden eve nakliyat hizmetlerimizi, yenilikçi nakliye olanaklarımızı size sunabilmemiz ve evinizi taşıma sürecini güvenli kılabilmemiz adına Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Hizmet Kalitesi ve Personel Güvenilirliği

Eşyaların taşımaya hazırlanması, sayımının yapılması, envanterlerinin çıkarılarak tüm eşyaların kayıt altına alınması, eşyaların sigortalanarak taşınması, tüm işlemlerin kayıt altına alınarak karşılıklı taşıma sözleşmesinin imzalanması ve görev ve sorumlulukların keskin çizgilerle belirtilmesi  size duyduğumuz sorumluluk açısından çok önemlidir. Eşyaları taşımaya hazırlarken tüm ambalajlama, paketleme, mobilya demontaj ve montaj işlemlerinin  gerçekleştirilmesi, uygun yaklaşımla doğru aracın seçilmesi, nakliye aracının doğru şekilde yerleştirilmesi ve eşyaların doğru şekilde tahliye edilmesi gibi birçok farklı süreçte farklı uzmanlık alanlarının getirdiği bilgi birikimini kullanmaya hazır ve alanında güvenilir bir çalışma kadrosuyla size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

Uzun yıllar boyunca sektörde edindiğimiz tecrübe bize güven duygusunun en önemli duygu olduğunu göstermiştir. Sizler için değerli olan eşya ve mobilyalarınızın, nakliyat süresince zarar görmeden ve kaybolmadan yeni evinize teslim edilip yerleştirilmesi tarafımızca titizlikle yerine getirilen bir sorumluluktur. Tüm eşyaların güvenle ve korunarak taşınması konusundaki mevcut hassasiyetimizle her geçen gün artan referans kişi ve kurumlar ile memnuniyet belirten geri bildirimler almamız bizi işimizin başarısıyla daha çok motive etmektedir. 

Ekibimizin iş etiğine bağlılığı ve sizlerin bize güvenerek eşyalarınızı ve evinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilmeniz bizim için her zaman en gurur duyduğumuz şeydir.

Çalışma ekibimizi yakından tanımak ve talep edilen hizmetleri nasıl gerçekleştirdiğimizi incelemek isterseniz Çolakoğlu Nakliyat olarak yönetmekte olduğumuz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. 

Twitter: @clkglnklyt https://twitter.com/clkglnklyt

Facebook: Çolakoğlu Nakliyat https://www.facebook.com/clkglnklyt/ 

Instagram: @colakoglunakliyat https://www.instagram.com/colakoglunakliyat/ 

Türkiye Nakliyeciler Derneği’ne olan üyeliğimiz ile tüm nakliye sektöründe mevcut durum ve gelişmeleri takip etmekte, sektöre liderlik eden fikir ve uygulamalarımızı sektörde bulunan diğer firmalar ile paylaşmaktayız. Dernek üyeliğimizle birlikte çalışanlarımızın düzenli olarak katıldığı eğitim ve kurslar düzenlemekte, personelimizin bilgi gelişimine ve tecrübe edinmesine oldukça önem vermekteyiz. Ekibimizin bilgisini her zaman taze tutması ve uzmanlık alanlarını geliştirerek sizlere sunmasını sağlamak için ekibimizi her zaman desteklemekte ve teşvik etmekteyiz.

Sektördeki tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmenin yanında mevcut tüm altyapı ve teknik ekipmanlarımızın kullanımı uzman kadromuzun sorumluluğunda olup, ekibimizin bilgi birikimi ve tecrübesi, tüm ekipmanlarımızın amacına uygun olarak kullanılmasını sağlamakta ve titizlikle güvenli bir evden eve nakliyat hizmetini size sunmamızı olanaklı kılmaktadır. 

[yasr_overall_rating size=”small”]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir