TUZLA EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Tuzla Evden Eve Taşımacılık 

Tuzla evden eve taşımacılık firmamız sayesinde sorunsuz bir şekilde evinizi taşıyabilirsiniz. Bizim tüm amacımız evinizi taşırken eşyalarınızı sıfır hasar ile kısa sürede gideceği yeni eve götürebilmek. Bizler bir ev taşıma hizmeti kapsamında aradığınız tüm özellikleri taşıyabilecek bir firmayız. Firmamız hem şehirlerarası hem şehirlerarası nakliye hizmeti veriyoruz ve yıllardır bu hizmeti verdiğimiz için tecrübe sahibi olduk. 

Firmamızda çalışan şoför ve taşımacı arkadaşlar işinin ustası olduğu için eşyalarınız tek bir hasar bile görmeden taşınmanız mümkün. Sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılık ve güvenli taşımacılık firmamız ile mümkün. Uygun fiyatlarımız sayesinde hem düşük maliyetli hem de güvenli bir şekilde taşınmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Ambalaj ve Paketleme de Dâhil 

Tuzla evden eve taşımacılık firması olarak talebiniz doğrultusunda eşyalarınızın paketlemesini de yapıyoruz. Bu durumda taşınma tarihinden birkaç gün öncesinden evinize gelerek küçük ya da büyük eşyalarınızın her birini naylon paketlerimiz ile sarmalayarak kolilere yerleştiriyoruz. Kırılacak eşyalara daha özenli davranıyoruz ve üzerine ‘’ kırılacak eşya’’ yazarak kırılmasını önlüyoruz. 

Yeni eve gittiğimiz zaman da eşyalarınızı paketlerinden açıp koyacağınız odaya bırakıyoruz. Her bir odayı ayrı ayrı paketliyoruz ve böylece eşyalarınızı kutuların içinde bulmakta zorlanmayacaksınız. Eğer talep etmezseniz böyle bir şey yapmıyoruz ve her şeyle siz ilgileniyorsunuz. 

Sigortalı Taşımacılık ile Eşyalarınız Güvende

Tuzla evden eve taşımacılık firması olarak eşyalarınızı taşıma hizmeti verirken eşyalarınıza sigorta yaptırıyoruz. Bu durumda eşyalarınızı taşırken ya da yük aracında giderken eşyalarınız herhangi bir hasar görürse hasar miktarı neyse size ödüyoruz. Böylelikle eşyalarınız güvende oluyor. Bunun için size taşınma öncesi bir sigorta poliçesi imzalatıyoruz ve sizleri güven altına alıyoruz. 

Asansörlü Taşımacılık ile Vakit Kaybı Yok

Firmamız yüksek katlı binalarda oturan müşteriler için asansörlü taşımacılık yöntemini kullanıyor. Böylece eşyalarınızı kolay bir şekilde taşıyoruz ve hiçbir şekilde zarar görmüyor. Çizilme, kırılma, yırtılma ve düşme gibi bir tehlikesi bulunmuyor. Bununla beraber vakit kaybı yaşamadan kısa süre içinde yeni evinize taşınmış oluyorsunuz. Hızlı ve güvenli taşımacılık için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+