ASKILI KAMYON | ASKLI KAMYON SİSTEMLERİ

Askılı Kamyon Nedir?

asklı taşımacılık istanbul’da ilk olarak 1980’li yıllarda şişli bomonti’de keşif eden çolakoğlu nakliyat uzun yıllar ihtiyaç duyulan Askılı kamyonet ,Askılı kamyon ve Askılı tır ihtiyacını gidermiş eski bir kuruluşdur ,Halen hizmetine devam etmektedir sonsuz delik askılı taşımacılık sisteminin mucidi ünvanını taşımaktadır. Günümüzde taşımacılık sektörü oldukça gelişmiş durumdadır. İnsanlar bir yerden bir yere taşınırken her bakımdan destek bulabilmektedir. Askılı kamyon sistemleri de taşımacılık sektörüne gelen yeni taşımacılık şeklidir. Kamyon ve römorklar aracılıyla hazırlanan bir filo tekstil ürünlerini askı ile alıyor ve askıyla teslim ediliyor. Eskiden ürünler kolilerde alınırdı. Ama şimdi kasalardaki sonsuz deliklere asılarak taşınıyor. Alıcı adresine de alındığı teslimatı yapılıyor. Araçtaki özel toz ve su geçirmez bölmeler sayesinde eşyalar zarar görmüyor. Ceketler, pantolonlar, elbiseler, etekler ve diğer tüm eşyalar kırışmadan düzenli şekilde zamanında ulaştırılıyor.

Askılı Kamyon Sistemleri Neden Tercih Edilir?

Taşımacılık sektöründe en bilinen şey ev ya da iş yeri eşyalarının taşınmasıdır. Ancak günümüzde taşımacılık sektörü daha birçok anlamda gelişmiştir. Askılı kamyon sistemleri de bunlardan birisidir. Birçok kişi askılı kamyon taşımacılığı ilk kez duysa da bu sistem uzun yıllardır kullanılmaktadır. Firmamız yılların verdiği tecrübeyle en kaliteli şekilde taşımacılık yapmaktadır.

Askılı kamyon taşımacılığı sanayileşme seviyesinin artmasıyla birlikte tekstil şirketleri tarafından talep edilmektedir. Bilindiği gibi tekstil sektörü iplik ve kumaşlara bağlıdır. Endüstriyel anlamda bu ürünleri çeşitli ağırlık ve büyüklükte görmek mümkündür. Tüm malzemelerin taşınmasında askılı kamyon sistemleri tercih edilir. Firmamız taşımacılığın yapılacağı şirketi ziyaret ederek tüm eşyaları sorunsuz şekilde araca yerleştirir. Ardından da güvenli bir şekilde teslimatı yapılır. Eğer güvenilir ve profesyonel bir hizmet arıyorsanız firmamız daima hizmetinizdedir. Bizimle iletişime geçerek askılı kamyon taşımacılığı konusunda en güncel bilgileri edinebilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Askılı Tır Sistemleri

 

Günümüzde taşımacılık sektöründeki inovasyonlar giderek artmış durumdadır. Herkes ev ve ofis taşımasını bilse de taşımacılık sektörünü başka kollara ayrılmıştır. Bunlardan birisi de askılı tır sistemleridir. Askılı taşımacılığın başarılı bir şekilde yapılması için birbirinden farklı noktalara ihtiyaç duyulur. Bunlardan en önemlisi firmanın kendisini geliştirmiş ve tecrübeli bir ekibe sahip olmasıdır. Ayrıca bu işi daha önce yapmış kişilerden destek almak gerekir.

Firmamız askılı taşımacılık konusunda güvenilir hizmet verme geleneğini sürdürüyor. Uygun fiyat seçeneklerimiz sayesinde bütçenizi zorlamadan hizmet alabilirsiniz.

askılı tır

Çolakoğlu Askılı Tır

Aralık 12, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+