ATAKÖY EVDEN EVE TAŞIMA

Ataköy Evden Eve Taşıma Firması

Ev taşımak, yeni bir mekânda yeni bir hayata başlamanın anahtarıdır. Kimi zaman zorunluluktan kimi zaman kişisel tercihten dolayı her yıl binlerce kişi ev değiştirir. Ev değiştirmenin en stresli süreci ise eşya taşımaktır. Firmamız Ataköy evden eve taşıma hizmetleri ile ev taşımacılığını bir zahmet olmaktan çıkararak kolay ve pratik hale dönüştürüyor.

Evden eve taşı hizmetlerimiz gerek şehir içi gerekse şehirlerarası yapılabilmektedir. Ataköy içerisinde veya Ataköy’den Türkiye’nin her hangi bir yerine taşınması gereken ev eşyalarınız için bizimle iletişime geçebilir, profesyonel destek alabilirsiniz. Evden eve nakliyat sürecinin tamamını güvenilir ellere teslim edebilir, siz sadece yeni yaşam alanınızda yeni bir hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Evden Eve Taşımada Eşyaların Hazırlanma ve Taşıma Süreci

Ataköy evden eve taşıma hizmetimiz tam kapsamlı olabildiği gibi sadece eşyaların nakliyesi de olabilir. Hizmet detaylarımız tamamen sizin ihtiyaç ve tercihlerinize göre şekillenmektedir. Eğer talep edilirse uzman kadromuz A’dan Z’ye her şeyi halledebilir.

Evden eve nakliyat işlemlerimizin ilk aşaması eşyalarınızın envanterinin çıkarılmasıdır. Bu noktada eşyaların sayımı yapılır. Tespiti ile cinsine göre kayıt oluşturularak taşınmaya en uygun araç tahsisi ve taşınma sistemi detayları belirlenir. Geniş araç filomuz sayesinde her eşya miktarına özel araç tahsis edebiliyoruz. Dairenizin bulunduğu kata uygun asansör, vinç sistemleri ayarlıyor güvenli biçimde taşınmasını planlıyoruz.

Ev eşyalarının taşınmasında en önemli adım, eşyaların paketlenmesidir. Eşyaların hassasiyet derecesine ve cinsine göre taşımaya hazır hale getirilmesi gerekir. Sökülmesi gereken eşyalar sökülerek demonte hale getirilir. Güvenli taşınma için kutulama, ambalaj sargısı, hava korumalı ambalajlama gibi detaylara dikkat edilmesi ve özellikle mobilya, beyaz eşya gibi ürünlerin taşımaya hazırlanması ince işlerdir. Uzman kadromuz bütün bunları başarıyla yapmakta, eşyalarınızı taşınmaya hazır hale getirmektedir.

Garantili Ataköy Evden Eve Nakliye

Ataköy evden eve taşıma işlemlerinde eşyaların paketlenmesinden sonraki aşama, önceden belirlenen araca eşyaların taşınmasıdır. Tüm eşyalar bir sıraya göre taşınarak araca yüklenir. Eşyaların tamamı doğru bir şekilde yerleştirilerek sürüş sırasında zarar görmesi engellenir. Yeni adrese ulaşıldığında da aynı sıra ile eşyalar tahliye edilerek eve ulaştırılır. Bütün işlemlerimiz sigortalı ve garantili olarak yerine getirilir.

Temmuz 04, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+