BAHÇELİEVLER NAKLİYAT HİZMETİ

İstanbul’un mevcut kalabalık ve yorucu şehir hayatı sırasında yeni bir eve taşınmak oldukça uzun bir süreç haline gelebilir. Evden eve nakliyat işlemlerinin özel uzmanlık gerektiren işlemlerinin her birini tek başına üstlenmeniz sizin için zor olabilir ve bu konuda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Çolakoğlu Nakliyat olarak yarım asrı geçkin bir süredir İstanbul’un her iki yakasında ve her ilçesinde evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde sektörün lider firması olarak sizlerle buluşturuyoruz. Bahçelievler bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an alanında uzman çalışma kadromuz ve geniş araç filomuz ile taşımacılık konusunda en yenilikçi çözümleri size sunmaktayız.

Bahçelievler evden eve nakliyat çözümlerimizi size sunabilmemiz ve evinizi taşıma sürecini güvenli kılabilmemiz adına Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Alanında uzman kadromuz ile yıllardır sektörde lider bir pozisyonda kalitemizden ödün vermeden sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetleri ile Bahçelievler içinde veya Bahçelievler dışında herhangi bir adrese taşınmak istediğinizde eşyalarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. 

Çolakoğlu Nakliyat Olarak Fiyatlandırma Formülümüz

Nakliyat sürecinde gerçekleştirilmesi gereken her bir işlem ayrı bir uzmanlık alanı, bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren işlemlerdir. Evden eve nakliyat işlemi için bizimle iletişime geçtiğiniz andan nakliyat işleminin son basamağı olan eşyaların yeni adresinize teslim edilmesi ve yerleştirilmesi anına kadar geçen süre birçok farklı işlemi içermekte olup bu işlemlerin doğru bir teknikle yapılması eşyaların hasar görmeden güvenle korunması adına çok önemlidir..

Doğru bir durum analizinin yapılarak doğru nakliye aracının ve ambalajlama sistemlerinin seçilmesi, eşyaların güvenle taşınması ve tüm bu işlemlerin doğru zamanda hızla gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Sizin memnun bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti almanız Çolakoğlu Nakliyat olarak bizim en büyük mutluluğumuzdur. 

Sizin bize duyduğunuz güvenin bilincinde olarak, yıllardır taşımacılık sektöründe tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak hizmetlerimizi en üst kalitede tutuyoruz.

Evden eve nakliyat sürecinde çeşitli gerekliliklere göre farklı ekipmanları doğru teknikle kullanmamız nakliyat sürecinin her bir iş basamağını başarıyla gerçekleştirmemizi sağlıyor ve eşyalarınızın sağlam bir şekilde size teslimatını uzman kadromuz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Tüm süreçlerin ücretlendirilmesi ve size bir fiyat teklifi sunabilmemiz konusunda detaylı ve titiz bir analiz işlemi gerçekleştiriyor ve ödeme planını sizinle hemfikir olarak, açık ve şeffaf bir şekilde hesaplıyor ve paylaşıyoruz.

  • Taşınacak evin kullanım alanlarının m2 cinsinden büyüklüğü
  • Evin kaçıncı katta bulunduğu 
  • Taşınma sürecinde tüm iş adımlarında toplam kaç uzman personelin görevli olacağı 
  • Taşıma sırasında gerekli görülen eşyaların ambalajlama ve paketlemesi için kullanılacak ambalaj malzemeleri ve yardımcı teknik teçhizatlar
  • Taşınacak eşyaların cinsine bağlı olarak demontaj-montaj ihtiyacı (beyaz eşya, mobilya vs.) ve değeri
  • Taşıma esnasında kullanılacak uygun nakliye aracı (kamyon, tır vs.) ve aracın gerekli büyüklüğü
  • Taşınma sürecinde gidilecek km cinsinden mesafesi ve bu mesafeye bağlı olarak yakıt ihtiyacı  (şehir içi, şehirler arası vs.) 
  • Taşınılacak olan yeni adresin kaçıncı katta olduğu
  • Eşyaların tahliyesi ve yeniden yerleştirilmesi için kullanılacak yöntem (merdivenli bina, asansörlü taşıma vs.) 

Çolakoğlu Nakliyat olarak sektörde güven üzerine inşa ettiğimiz lider konumumuz ve şeffaf hizmet anlayışımız gereği, tüm evden eve nakliyat hizmetleri için fiyat teklifi sırasında izlediğimiz ve analiz ettiğimiz durumlar belirli bir standart altında olup tüm taşıma süreçlerinde görülen değişken etkenler ve sizin taleplerinize göre değişebilen farklı hizmetler fiyatlandırma sırasında tarafımızca değerlendirilmekte ve hesaplanmaktadır.

Taşınma süreci her zaman insanların uzak durduğu konulardan biridir. Bu süreçte kişilerin taşınmak için profesyonel şirketlerden destek alması oldukça önemli faydalar sağlıyor. Bahçelievler nakliyat hizmeti veren firmamız bu konuda son derece kaliteli hizmetler sunmaktadır. Gerek ev taşınmasında gerekse ofis taşınmasında firmamızın vermiş olduğu profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve son derece hızlı şekilde verilen hizmetlerde hiçbir şekilde eşyalarınızın zarar görmesine izin vermiyoruz. Bunun yanında bu eşyaları tüm güvenlik önlemlerini alarak taşıyoruz. Nakliye firmamızın hizmetleri bunlarla da sınırlı değil. Hemen her türlü eşyayı en hızlı şekilde taşıyoruz ve bu süreçte sizlerin de yorulmasına izin vermiyoruz.Bahçelievler nakliyat hizmeti veren firmamız son derece yüksek kalitede hizmet vermesinin yanında bu hizmetleri de istenilen tarihlerde gerçekleştirmektedir. Standartlarımız son derece yüksek olup çok geniş bir hizmet ağına sahibiz. Bu hizmetleri birçok mekânın taşınmasında verebilen bir kapasiteye sahibiz. Bizlerle iletişime geçtikten sonra sizlere ücretsiz bir eksper yönlendiriyoruz. Bu eksperler evinize ya da iş yerinize geliyor ve eşyaların durumuna bakıyor. Sonrasında sizlere en doğru fiyatı vererek taşınma için daha yüksek bir bedel ödemeye mecbur bırakılmıyorsunuz. Firmamız sektör fiyatları ile orantılı şekilde fiyatlar veren bir firmadır ve her zaman müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.

Bahçelievler Ofis Ve Ev Taşıma Firması

Evler ve ofisler taşınacağı zaman profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız Bahçelievler nakliyat hizmeti seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Taşınma esnasında asansörlü taşımacılık hizmetini de vermeye özen gösteriyoruz. Böylece ne kadar yüksekte olursanız olun bu eşyaların güven içerisinde indirilmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda yüksek katlara da aynı güven içerisinde eşyalarınızı çıkarıyoruz. Bu sistem sayesinde hiçbir eşyanın zarar görmesine de izin vermemiş oluyoruz. Taşınma işlemi profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle de sizlere yardımcı olmak konusunda her zaman istekli olan personellerimiz tüm eşyayı kısa bir sürede taşıyor ve yine araçlara yerleştiriyor. Gerek araç filosu gerekse hızlı taşıma işlemleri konusunda sektörün en iyileri arasında yer alan bir firma olmayı başardık.

Mayıs 13, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+