TUZLA EŞYA TAŞIMA | TUZLA NAKLİYE ARACI

Tuzla Eşya Taşıma

Tuzla eşya taşıma firması olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz. Bizler yaklaşık 20 yıldır bu sektörde çalışıyoruz ve tecrübeli elemanlar ile eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyoruz. Bu hizmeti verirken sizleri asla mağdur etmiyoruz. Tuzla’da bulunan firmamız sizlere eşya taşıma hizmeti verirken paketleme, sigortalı taşıma ve asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz.

İsterseniz şehir içi, isterseniz şehir dışına taşının fark etmeksizin en iyi şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Tecrübeli personellerimiz ve bakımlı yük araçlarımız ile her daim yanınızdayız.

Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Tuzla eşya taşıma firması olarak sizlere asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bu sayede eşyalarınızı taşırken vakit kaybetmiyoruz ve eşyalarınızda tek bir çizik bile olmuyor ve hasarsız bir şekilde taşınma işlemini halletmiş oluyoruz. Bu işlemi yaparken eşyaları vinçe bağlıyoruz ve yukarı kaldırıyoruz. Oradaki elemanlarımız eşyaları alıyor ve koyulması gereken yere koyuyorlar.

Bu sayede 5 saat süren bir taşınma işlem asansörlü taşıma sistemi sayesinde yarı yarıya düşüyor. Bu sistemi genelde yüksek katlı binalarda kullanmayı tercih ediyoruz.

Eşyalarda Paketleme Hizmeti

Tuzla eşya taşıma firması olarak sizlere paketleme hizmeti de veriyoruz. Eşyalarınızın bulunduğu binaya gelerek eşyalarınızı özel ambalaj paketleri ile sarıyoruz. Böylece eşyalarınız kırılma, çizilme ve hasar görme gibi sorunlara maruz kalmıyor. Kırılacak eşyalarınızı özenle paketliyor ve yük kamyonuna koyarken daha bir özenli davranıyoruz.

Naylon paketlemesi yaptığımız eşyaları ayrı ayrı kolilere koyuyoruz. Bu kolilere de her eşyanın adını yazıyoruz. Böylece yeni evinizde eşyaları yerleştirirken hiç zorluk çekmeyeceksiniz ve kısa sürede işinizi bitireceksiniz.

Sigortalı Taşımacılık

İstanbul’un Tuzla ilçesinde bulunan firmamız ile birlikte sizlere sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı sigortalıyoruz ve firmamızdan kaynaklı bir hasar aldıklarında tarafınıza bedelini ödüyoruz. Bu sayede eşyalarınızı garanti altına almış oluyorsunuz. Bizler zaten eşya taşıma konusunda dikkatli davranıyoruz fakat müşterilerimizin bizlere güvenebilmesi için bazı hizmetleri de sizlere sunuyoruz.

Sizler de firmamızdan eşya taşıma hizmet almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgi öğrenmek istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+