BEYKOZ NAKLİYAT HİZMETİ

Beykoz Nakliyat Hizmeti

Günlük yaşantımızda herkes ev, ofis, iş yeri gibi yerlerden başka bir yere taşınmaktadır. Bu zor bir aşamadır. Nakliyat taşınması gerekli eşyaların, boyutlarına göre araçlarımız sayesinde bulunan adresten taşınacak adrese taşıma işi yapmaktayız. Taşıma konusunda en uygun aracı seçmekte çok önemlidir. Bizler bunu da düşünerek Beykoz nakliyat hizmeti ekspertizle çalışıyoruz. Taşıma esnasında aksaklıkların çıkmasını önlemek için bir takım önlemler almak gerekir. Bu araç içi ve araç dışı olmakla beraber, bizler bu taşınmayı güven verecek şekilde sağlıyoruz. Bizler bunu düşünerek sizlerin taşınma anını baştan sona kadar garantiye alıyoruz. Şehir içi ve şehir dışı hizmet vermekteyiz.

Çevreyi Rahatsız Etmeden Taşınmanın Yolu

Taşımacılık eşyanın boyutuna göre değişmektedir. Birçok binada oluşabilecek olumsuzluklar nedeniyle, özelliklere yüksek girişlere eşya çıkartmak ya da indirmek çok zor bir hale gelmiştir. Ofis taşımacılığı genelde merdiven, kapı ağzının dar olması nedeni ile eşyaların geçmemekte beraber zarar görmektedir. Aynı şekilde bina içinde bulunan merdivenler, duvarlar ve korkuluklarda zarar görebiliyor. Taşınma öncesi, binada bulunan yönetime ve oturanlara haber verilmiş olsa bile, tüm gün süren taşınma esnasında ses ve apartmanın zarar görmesi gibi nedenler olabilmektedir. Bizler taşınmanın zorluk içersinde, bir de bu gibi sorunlarla uğraşmamak ve en aza indirmek için asansörlü taşımayı tercih ediyoruz. Çevreye ve çevreye zarar vermeden taşıma kolaylığı sağlıyoruz. Beykoz nakliyat hizmeti çeşitlerini uzun yıllar vermekteyiz. Ambalajlama ve kolili eşyalar çizik bile olmadan taşımanın sözünü veriyoruz.  

Zor Taşımalarda Başarımız Yüksek

Sizlere uzun zamandır hizmet veriyoruz. Başarımız sizlerin bizlere güvenmesi ve tercih etmesiyle sağlanmaktadır. Profesyonel olarak uzman ekibimizle zor işleri başarıyoruz. Donanımlı ekibimiz titizlikle çalışıyor. Taşınmayı zaman olarak tasarruf sağlamak için, hızlı ve dikkatli olarak çalışıyoruz.  Beykoz nakliyat hizmeti veren firmamız sizlerin taşınma esnasında eve sığmayacak ya da son dakika düşünmediğiniz eşyalarınızı, saklamak için depolar barındırmaktadır. Dilediğiniz kadar makul bir fiyata depolarımızı kiralayabilirsiniz. Taşınma öncesi taşıma esnasında oluşabilecek tüm zararın karşılanması için sigortamız bulunmaktadır. Sizlerle yazılı ya da sözlü anlaşma yaparak hizmet vermekteyiz.

Ekim 22, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+