TAŞINMA KUTUSU KİRALAMA

Yeni bir ev alındığında ya da başka bir eve taşınmak istendiğinde, nakliye işi oldukça zor ve zahmetlidir. Eşyaların kırılmadan, herhangi bir zarara uğramadan taşınması, nakliye firmalarının düzgün ve titiz çalışmaları içinde gerçekleşir. Günümüzde bir yerden bir yere taşınmak ister ev eşyası olsun ister işyerindeki eşyalar olsun, çok daha kolay. Taşınma kutusu kiralama yaparak, stresli olan taşınma prosedüründe, eşyaların paketlenmesi ve taşınması daha basit ve kolay olmaktadır.

Taşınma Kutusu Nedir?

Taşınma kutusu oldukça stresli gerçekleştirilen taşınma işleminin, en önemli bölümü olan eşya paketleme sürecinin, daha kolay gerçekleştirilmesi için kullanılan bir alternatiftir. Karton kutulara nazaran çok daha konforlu, ekonomik ve çevreci alternatifler sunan taşınma kutusu; çevreci, dayanıklı ve pratik taşınma kutularının, ekonomik şekilde taşınmasına olanak tanır.

Eşyaların zarar görme riskini, diğer taşıma araçlarına göre en aza indiren taşınma kutusu kiralama sistemiyle hem eşyalar zarar görmez hem de eşyaların zarar görmeden, bir yerden bir yere taşınması çok daha kolay hale gelir.

Taşınma Kutusuna Neler Sığar?

Daha az maliyetle, daha fazla eşya taşımanın en temiz ve kolay yolu olan taşınma kutusu, herhangi bir karton kutudan, %35 daha fazla eşya taşır. Ortalama olarak bir taşınma kutusu ile 50 adet kitap ya da 15-20 çift ayakkabı taşımak mümkündür.

Ortalama 60 adet tişörtün rahatlıkla sığdığı taşınma kutuları; geri dönüşümlü plastikten üretildiğinden, çevreye ve insan sağlığına tehlike oluşturmaz. Eşyaların çok rahatlıkla yerleştirildiği kutularda, eşyalarınızı yerleştirdikten sonra kapakları kapatmanız ve kutuları üst üste koymanız yeterlidir.

Karton kolilerin yerini hızlı şekilde almaya başlayan, yeniden kullanılabilir plastik taşınma kutuları; kullanıma hazır, paketlemenin kolay yapıldığı nakliye kutularıdır.

  • Yeniden kullanılabilir ve defalarca kiralanabilir.
  • Yerden kazanmak için, kutular iç içi konulabilir.
  • Taşıma işlemi bittiğinde, kutuların iadesi oldukça kolaydır.
  • Suya dayanıklıdır ve eşyalarınız taşınırken güvende olur.

Karton kutu, koli bandı, bıçak gibi malzemeleri kullanmaya gerek kalmadan, sağlam kutu bulma derdi olmadan İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetimizi kullanırken taşınma kutusu kiralama yaparak, taşınma sürecini çok kolaylaştırabilirsiniz.

Taşınma Kutusu Kiralama

Bir iki kez kullanılıp atılan karton kutularda eşyaların taşınması yerine, tek kullanımlık ve sürdürülebilirlik avantajıyla, çevreye ve insan sağlığına dost taşınma kutuları, eşyalarınızı korumanın en rahat ve kolay yoludur.

Aynı zamanda paradan tasarruf etmenize de olanak tanıyan taşınma kutuları, paketleme sürecindeki tüm maliyetlerinizi de en aza indirir. Koli bandı aramak yok, makas yok, bıçak yok. Çok daha temiz ve kolay taşınma sürecini gerçekleştireceğiniz geri dönüşümlü taşınma kutuları; karton kutularda oluşabilecek ezilme, patlama riskini de yok eder.

İnternet üzerinden taşınma kutusu kiralama siparişi oluşturmak oldukça kolay bir süreç. Eşyaların bulunduğu adres ile, eşyaların taşındığı adresi, taşınma zamanını ve ürünleri seçerek sipariş verebilirsiniz.

Tek kullanımlık hazır taşınma kutuları, evinize kadar gelirken, yeni ev ya da işyerinize götüreceğiniz eşyalar kolay ve güvenli şekilde taşınır. Hiçbir eşya kaybı yaşamadan taşıyacağınız eşyalarınızı yeni eviniz ya da işyerinize taşıdıktan sonra, boş kutular teslim alınarak, kiralama işlemi tamamlanır.

Evden Eve Nakliyat Taşınma Kutusu Kiralama

Geri dönüşümlü plastik malzemeden üretilen, çevre ve insan dostu taşınma kutusu, üst düzey profesyonellik sağlamak amacıyla kullanılır. Taşınma işleminin stresi ve zorluğunu, profesyonel taşınma kutuları ile, en stressiz ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

Kutu bulma derdi yok, koli bandı bitti derdi yok, makas bıçak kullanma derdi yok. Kullanılan karton kutuları imha etme derdi ya da karton kutuların ezilmesi, patlaması, ıslanması gibi dertler hiç yok.

Özellikle yağmurlu havalarda eşyaların evden kamyona taşınırken ıslanmaması ve zarar görmemesi adına, taşınma kutusu kiralama için oldukça pratik olan taşınma kutusu, kutuların taşıma sürecini de en aza indirerek, zamandan tasarruf sağlar.

Bir yerden bir yere taşınma işlemi gerçekleştirirken taşınma kutusu kullanımı oldukça basittir. Eşyaların güvende olması için tasarlanan ürünler; paketlenecek ürünlerin boyutlarına, ağırlığına, şekline göre boyut seçme olanağı bulunur.

Taşınma Kutusu Boyutları;

Taşınma kutularımız 55x35x35 cm boyutundadır. Aynı zamanda her tür ihtiyacı karşılamak için kullanılacak farklı taşınma kutusu seçenekleri de bulunur.

  • Gardırop kutuları; Kıyafetleri askıda kırışmadan götürmek için, bir çubukla tasarlanmış kutulardır. Aynı zamanda ayakkabılar, kemerler, cüzdanlar da taşınabilir.
  • Mutfak kutuları; bardaklar, tabaklar için tasarlanan kutulardır.
  • Resim kutuları; resim çerçevelerini, aynaları paketlemek için tasarlanmıştır. Orta ve büyük boy ebatları bulunur.
  • TV kutuları; düz ekran televizyonların rahatlıkla taşınması için tasarlanmıştır. Ağır hizmet tipi depolama için uygundur. Televizyon boyutuna göre ebatları bulunur.
  • Lamba kutuları; Uzun ya da farklı tasarımlardaki lambaların, kolay taşınması için tasarlanmıştır. 121 cm yüksekliğe kadar olan lambaları taşımaya uygundur.
  • Ofis/dosya kutuları; önemli ofis belgelerinin, güvenli şekilde taşınması için tasarlanmıştır. Ağır dosyaların taşınması için çift cidarlı olarak tasarlanmıştır ve montajı kolay şekilde yapılır.

Bir ev ya da ofis taşımasında taşınma kutusu kiralama konusunda ne kadar kutuya ihtiyacınız olduğundan emin olamıyorsanız; stüdyo daireler için yaklaşık olarak 15-30 kutu, yatak odası için 30-40 kutu, 2 yatak odası için 40-60 kutu, 3 yatak odası için 60-80 kutu ve 4 yatak odası için 80-100 kutu gerekebilir.

Kasım 02, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+