BOSTANCI EVDEN EVE NAKLİYAT

Bulunduğunuz evden başka bir eve taşınma kararı aldığınızda bu kararın en zor yanı eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni evinize taşımaktır. Evden eve nakliyat sırasında gerçekleştirilmesi gereken tüm işlemler titizlikle ve özel tekniklerle yapılmalıdır ki bu işlemler sırasında alanında uzman bir ekipten destek almanız nakliye sürecini kolaylaştıracaktır.

Çolakoğlu Nakliyat olarak uzman kadromuz ile 1959 yılından beri İstanbul’un her iki yakasında ve her ilçesinde evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde sektörün lider firması olarak sizlerle buluşturuyoruz. İstanbul’un en göz alıcı ve sakin bölgesi olan Bostancı bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an alanında uzman çalışma kadromuz ve geniş araç filomuz ile taşımacılık konusunda en yenilikçi çözümleri size sunmaktayız.

Bostancı evden eve nakliyat çözümlerimizi, yenilikçi nakliye olanaklarımızı size sunabilmemiz ve evinizi taşıma sürecini güvenli kılabilmemiz adına Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Alanında uzman kadromuz ile yıllardır sektörde lider bir pozisyonda kalitemizden ödün vermeden sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetleri ile Bostancı içinde veya Bostancı dışında herhangi bir adrese taşınmak istediğinizde eşyalarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Eşyaların Ambalajlanması ve Demontajı

Büyük boyutlarda olan, çok fazla farklı parçası bulunan, dışa doğru açılan veya açılma özelliği bulunan kapakları olan, farklı mobilyaların tamamlayıcı parçalarının birbirinden ayrılması, mobilyaların başına gelebilecek çizilme, kırılma, çatlama gibi hasarları engellediği gibi, parçaların kolay taşınmasına yardımcı olur böylece evden eve nakliyat sürecinde tüm mobilyalarınız hasarsız ve sağlam bir şekilde yeni evinizde anında kullanıma hazır olur.

Dolap, vitrin, ranza, karyola, gümüşlük, kütüphane, sehpa vb.  aklınıza gelebilecek tüm büyük boyutlu mobilyalarda demontaj işlemini uzmanlık ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Tüm mobilyaların, kapakları, ayakları, dışa doğru açılan parçaları, cam bölmeleri, ara rafları, arka kapak ve kontrplak kısımlarını mobilyanın ana gövdesinden özenle ayırmaktayız.

Eşyaların hasar görmesinin önüne geçmek adına Çolakoğlu Nakliyat olarak olarak evden eve nakliyat sürecinde tüm demontaj ve yeniden kurulum işlemlerini size sunmakta, demontaj işleminin özel uzmanlık isteyen işçiliğini sizler için üstlenmekteyiz.

Yetki ve Taşıma Belgelerimiz

Hem mobilyalarınızın hasar görmemesi için hem de taşıma sırasında, nakliye aracında çok fazla yer kaplamaması ve güvenli bir şekilde taşınmasının sağlanması için mobilyaların demontajlanarak yani sökülerek daha ufak parçalara ayrılması ve bu şekilde taşınması kullandığımız farklı yöntemlerden yalnızca biridir.

Gerekli teknik koşullarını sağlayarak sahip olduğumuz, K1 ve K3 taşımacılık yetki belgeleri, 25-75 ton arasında değişken kapasitelerde ev veya ofis nakliyatlarında yüksek ağırlıklarda tüm eşya ve mobilyaları taşıma iznini bize sunmaktadır.

Eşyalarınızın güvenliği, bir aile kadar yakın çalıştığımız ekibimizin güvenliği ve karayolunda güvenli bir trafik sağlamak adına kara yolu taşımacılığı ile ilgili üst düzey güvenlik önlemlerini sağladığımız Çolakoğlu Nakliyat taşımacılık filosu olarak K1 ve K3  taşımacılık yetki belgeleri ile akreditasyonumuzu sağlayarak güvenli ve risksiz taşımacılık hizmetlerimizi gururla size sunuyoruz.

Uzman ekibimiz ile eşyalarınızın cinsine, hasar görebilirliği ve kullanım önceliğine göre, firmamıza ait kutu ve kolilere yerleştiriyor, kırılabilecek eşyaları özenle havalı koruma sağlayan naylon paketlere sarıyoruz. Büyük boy beyaz eşyaların taşınmasında koruyucu örtü ve battaniye gibi kalın farklı materyaller kullanıyor ve demontajını yaparak söktüğümüz büyük boy mobilya parçalarının her birini koruyucu ambalajları ile birlikte taşınma sürecine hazırlıyoruz. Evden eve nakliyat sürecinde eşyalarınızın sistemli ve güvenli bir şekilde paketlenerek taşınmaya hazırlanması adına size en kaliteli hizmeti sunuyor, yeni teknoloji havalı koruma ambalaj sistemlerini her çalışma ortamımızda kullanıyor ve güvenli bir nakliyat gerçekleştiriyoruz.

Mayıs 25, 2018
HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+