CİHANGİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat süreci uzmanlık ve titiz çalışma gerektiren farklı işlemlerin bir bütünüdür ve taşınmaya karar verdiğinizde bu süreci tek başınıza organize etmek oldukça zor olabilir. Bu nedenden dolayı taşınma sırasında profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

İstanbul’un her iki yakasında, her ilçe ve mahallesinde evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde 1959 yılından bu yana Çolakoğlu Nakliyat olarak durmaksızın size sunmaktayız.

İstanbul’un kalabalık bir bölgesi olan Cihangir bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an alanında uzman ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma kadromuz ile taşımacılık konusunda en yenilikçi ve güvenli hizmetleri size sunmaktayız. Kara yolu taşımacılığı ile ilgili üst düzey güvenlik önlemlerini sağladığımız Çolakoğlu Nakliyat taşımacılık filosu olarak K1 ve K3  taşımacılık yetki belgeleri ile akreditasyonumuzu sağlayarak güvenli ve risksiz taşımacılık hizmetlerimizi gururla size sunuyoruz.

Cihangir evden eve nakliyat çözümlerimizi size sunabilmemiz ve evinizi taşıma sürecini güvenli kılabilmemiz adına Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak iletişime geçebilir veya e-posta aracılığıyla evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Çolakoğlu Nakliyat’ta Personel Güvenirliği

Türkiye Nakliyeciler Derneği’ne olan üyeliğimiz ile tüm nakliye sektöründe mevcut durum ve gelişmeleri takip etmekte, sektöre liderlik eden fikir ve uygulamalarımızı sektörde bulunan diğer firmalar ile paylaşmaktayız. Dernek üyeliğimizle birlikte çalışanlarımızın düzenli olarak katıldığı eğitim ve kurslar düzenlemekte, personelimizin bilgi gelişimine ve tecrübe edinmesine oldukça önem vermekteyiz.

Uzman ekibimizin hem kendi sağlıklarını güvenceye alması, hem çevrede bulunan insanların sağlığını koruması ve bir eşyanın veya evin zarar görmesinin önüne geçmesi açısından nakliye sektörünün ilk gerekliliği olan iş sağlığı ve güvenliği alanında uzmanlaşması, nakliye sürecinde kullanılan tüm ekipman ve teçhizatın kullanımına hakim olmasını sağlamaktadır.

Uzun yıllar boyunca sektörde edindiğimiz tecrübe bize güven duygusunun en önemli duygu olduğunu göstermiştir. Sizler için değerli olan eşya ve mobilyalarınızın, nakliyat süresince zarar görmeden ve kaybolmadan yeni evinize teslim edilip yerleştirilmesi için tarafımızca titizlikle korunarak taşınması konusundaki mevcut hassasiyetimiz bu güven duygusunun boşa olmadığını göstermektedir.

Evden eve nakliyat işlemlerinin başladığı andan bitiş anına kadar aynı kişilerle size hizmet vermekteyiz.  Çalışma ekibimizi yakından tanımak ve talep edilen hizmetleri nasıl gerçekleştirdiğimizi incelemek isterseniz Çolakoğlu Nakliyat olarak yönetmekte olduğumuz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/clkglnklyt

Facebook: https://www.facebook.com/clkglnklyt/

Instagram: https://www.instagram.com/colakoglunakliyat/

Kullanılan Makine ve Teçhizatlar

Teknik alt yapımız ve taşımacılıkta uyguladığımız yenilikçi çözümler ile yüksek teknik kapasitemizin gereği, taşınacak eşyanın cinsine, taşıma bölgesinin bulunduğu kata hatta bulunduğu binanın yapısına göre farklı teknik yöntemlerimiz bulunmaktadır. Kıyafet taşımacılığı için teknik askı sistemlerimizi kullanmaktayız. Taşınacak yerin bulunduğu kata, bina girişlerine, kapı genişliğine bağlı olarak tercih ettiğimiz ve ekipman demirbaşı sayabileceğimiz asansörlü taşımacılık ile binanın dışından büyük hacimli eşya ve mobilyaların hedeflenen yeni adrese taşınmasını ve yerleştirilmesini sağlayabilmekteyiz.

Çolakoğlu Nakliyat olarak evden eve nakliyat alanındaki uzmanlığımızı, ofis taşımacılığı, değerli eşya, müzik aleti, kütüphane taşımacılığı gibi farklı nakliyat ihtiyaçlarında da sizlere uzun yıllardır sunmaktayız. Nakliye işleminin niteliğine, taşınması gereken eşyaların cinsine, sayısına göre kullanmaya karar verdiğimiz nakliye araçlarının yanında farklı taşıma teknik ve teknolojileri de değişkenlik göstermektedir.

Mevcut tüm altyapı ve teknik ekipmanlarımızın kullanımı uzman kadromuzun sorumluluğunda olup, ekibimizin bilgi birikim ve tecrübesi, tüm ekipmanlarımızın amacına uygun olarak kullanılmasını sağlamakta ve titizlikle güvenli bir evden eve nakliyat hizmetini size sunmamızı olanaklı kılmaktadır.

Haziran 23, 2018
HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+