ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT ŞİKAYET

Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat Şikayet

Şikayetvar-com da yazılan şikayetler markamızı haksız yere kullanan şahısların yapmış olduğu işler sonucu yazılan yorumlardır ,Bizde yorumların altlarına gerekli açıklamaları yapıyoruz Dikkat Edelim Lütfen

Şikayet var sitesinde bulunan şikayetlerin tamamı markamızı haksız yere kullanan şahısların yapmış olduğu taşımalar sonrası madur olan insanların yorumlarıdır
Bu yorumları dikkat ile okursanız ç.ç diye bahsedilen şahıslardır ,bizim bünyemizde Ç harfi ile başlayan bir çalışanımız bulunmamaktadır
Durum şundan ibaret ,çolakoğlu nakliyat diye arama sonucu buldukları firma görünümlü şahıslarla taşınan insanlar mağduriyet sonrası araştırma yapmış olmalarıdır ,Halbuki Başında dikkatli araştırma yapmak daha iyi sonuçlar elde etmek demektir
Lütfen Daha Dikkatli Olalım..

 

Çolakoğlu Nakliyat olarak 1950 yılından bu yana nakliyat sektöründe bulunuyoruz. Ortaya koyduğumuz başarılarla bir marka haline geldik ve adımızı tüm Türkiye’ye duyurduk. En başarılı nakliyat şirketleri alanında en üst sırada yer aldık. Fakat bu başarımız firmamızın taklit edilmesine, bazı kişilerce isminin kullanılmasına neden olmaktadır. Bu da Çolakoğlu evden eve nakliyat şikayet taleplerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bu konuda yasal yollarla hakkımızı savunmaya devam edeceğiz ve müşterilerimizin gerçek Çolakoğlu kalitesiyle tanışmasını sağlamayı sürdüreceğiz.

Öneri ve Şikâyetleriniz Bizim İçin Değerlidir

Firma olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana siz kıymetli müşterilerimizin öneri ve şikâyetlerine büyük önem veriyoruz. Çalışmalarımızın kalitesini arttırmak veya yanlışlarımızı düzeltmek için özenle çalışıyoruz. Tarafımıza ulaşan önerilerle birlikte Çolakoğlu evden eve nakliyat şikayet taleplerini de değerlendiriyoruz. Gerek taklitlerimizden kaynaklı gerekse firmamızdan aldığınız hizmetlerden kaynaklı bütün şikayetlerinizden dolayı tarafımıza ulaşabilir, ayrıntılı bilgi talep edebileceğiniz gibi rahatsızlıklarını, aksaklıkları belirtebilirsiniz.

Çolakoğlu Danışma Merkezi

Çolakoğlu evden eve nakliyat şikayet taleplerinizle alakalı olarak Çolakoğlu Danışma Merkezimiz hafta içi her gün 08:30 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 444 2 411 numaralı telefonumuzdan mesai saatlerinde bizlere ulaşabileceğiniz gibi mobil hatlarımızdan mesai saatleri dışında da tarafımıza ulaşabilirsiniz. Hem Avrupa Yakası Bölge Yetkilimiz hem de Anadolu Yakası Bölge Yetkilimiz 7/24 taleplerinizi değerlendirecek, şikâyetlerinizin çözümü için ellerinden geleni yapacaklardır.

Çolakoğlu Nakliyat Şikâyet

Bir yerden bir yere eşya taşıma hemen hemen herkesin bir kez deneyimlemiş olduğu bir durum olmakla birlikte ailelerin evini, iş sahiplerinin iş yerini ve ofislerini taşıması için profesyonel ir hizmet almak oldukça doğaldır. Özellikle firmamız Çolakoğlu nakliyat şikayet almadan kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Daha sonra ise asansör ihtiyacı ya da buna benzer durumlar için önceden nakliye firmasına bilgi verilmelidir. Firmamız çalışma disiplini ile hizmet vermekte olup bu doğrultuda nakliye hizmetini:

  • Müşterilerin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda evde bulunan eşyaların tespitinin yapılması,
  • Eşyaların kolilere yerleştirilmesi,
  • İsteğe göre bazı eşyaların sökme ve demontaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
  • Taşıma personelimiz tarafından paketlenen eşyaların nakliye vasıtalarına yüklenmesi,
  • Araç içerisinde eşyaların kırılma ve düzenlerine göre düzenlenmesi,
  • Nakliye sonrası eşyaların yeni adrese taşınması şeklinde bir nakliye sırası izlemektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden biri olan evden eve nakliyat servisinde aynı zamanda müşterilerimizin isteği üzerine parça eşya taşıma, depolama gibi çeşitli hizmetleri sunulmaktadır. Birçok kişinin günümüzde faydalandığı bu taşıma hizmetini veren firmalar arasından seçim yapmak oldukça zordur.  Bu doğrultuda firmamız Çolakoğlu nakliyat şikayet almamış olup yasal bir nakliye hizmeti sunmaktadır ve yasal nakliyat firmaları K3 tipi taşıyıcı belgesi ile bu mesleği hem yasal hem de profesyonel olarak icra etmektedir. Sektörde yer alan birçoğunu aksine firmamız tamamen yasal olarak işlem yapmaktadır. Firmamızda da bulunan bu yasal belge ile dikkat ve özenle taşıma yapılarak azami dikkat ile taşıma gerçekleştirilmektedir.

Güvenle Eşya Taşıma Olanağı

Firmamız müşterilerine güvenli eşya taşıma garantisi sunmaktadır. Bunun yanı sıra nakliye firmamız Çolakoğlu nakliyat şikayet edilemeyen nadir nakliye firmalarında biri olarak müşteriler için en teknolojik ekipmanları ve geniş kapasiteli taşıma vasıtaları ile sevkiyat işlemini düzenli ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir. Nakliye firmalarının nakliye fiyatlarını belirlediği unsurlar da göz önünde bulundurarak fiyat önerisi almak doğal bir davranış olmaktadır. Bu sebeple firmamız da müşteri memnuniyetini yerine getirmek amacı ile müşteri taleplerine göre politika belirlemektedir.

Mayıs 29, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+