HEYBELİADA EVDEN EVE NAKLİYAT

Heybeliada Nakliyat

1959 yılından bugüne nakliyat ve depolama hizmeti sağladığımız Çolakoğlu Nakliyat çatısı altında, taşınma sürecinde coğrafi konumu sebebiyle en zorlu görülen Adalar bölgesinde güvenle evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunuyoruz. Heybeliada bölgesinde evden eve nakliyat işlemleri sırasında taşınmak istediğiniz bölgede hizmetin doğru ve istenilen şekilde sunulması zor olabilir, özellikle evden eve nakliyat işlemlerinde alanında uzman bir firma ile çalışmanız, bu yorucu işlemler sırasında güvenle eşyalarınızı teslim edebileceğiniz bir firmadan hizmet almanız önemlidir.

Uzman kadromuz ile uzun yıllardır, güven ve kalite ile nakliyat süreçlerini yönetmekte, evinizdeki eşyaların envanterinin çıkarılması, paketlenmesi ve taşımaya hazır hale getirilmesi, sevkiyatının gerçekleştirilmesi ve yeni adresinize teslim ederek yerleştirilmesi işlemlerin her birini en hızlı ve risksiz şekilde hallediyoruz. Heybeliada’da evden eve nakliyat işlemleri için adalar bölgesinin her noktasında evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak  iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Avrupa Yakası Bölge Yetkilisi ve Anadolu Yakası Bölge Yetkilisi olmak üzere İstanbul’da iki yakada da ilgili yetkililerimize ulaşabilirsiniz. Şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerimiz ile ilgili dilediğiniz zamana bilgi alabilir, bize ulaşabilirsiniz. 

Heybeliada bölgesinde evden eve nakliyat ihtiyacınızda her an size profesyonel taşımacılık desteğini sağlayabilmek adına, geniş araç filomuz, alanında uzman nakliye ekibimiz ile size güvenli ve hızlı hizmet vermekten mutluluk duyarız. 

Yetki ve Taşıma Belgelerimiz

İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde evden eve nakliyat hizmeti sağlamakta olup, geniş araç filomuzda bulunan farklı özellik ve genişlikteki nakliyat araçlarımızdan eşya sayısı ve yol özelliklerine göre nakliyat ihtiyacına en uygun aracı seçiyor ve evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. 

Çolakoğlu Nakliyat olarak yarım asrı geçen bir süredir hizmet verdiğimiz nakliyat sektöründe, sektörün lider markası olmamız tesadüf değil. Firmamızın hizmete başladığı günden bugüne sektörde hizmet sunarken en büyük farkındalığımız risksiz ve güvenli taşımacılık sorumluluğumuz olmasıdır. Hem bizlere güvenerek emanet edilen eşyaların ve mobilyaların güvenliği hem de taşıma süreci boyunca karayollarında seyahat ederken, yol güvenliğini sağlamak adına her zaman bilinçli bir şekilde tüm güvenlik kurallarının takipçisi olarak işimizi yapmaktayız. 

Eşyalarınızın güvenliği adına uzmanlığımızı hizmetinize sunduğumuz evden eve nakliyat işlemlerinde, bir aile kadar yakın çalıştığımız ekibimizin güvenliği ve sağlığı için eşyalarınızın güvenle taşınması ve ayrıca seyir halinde karayolunda bulunan diğer araçları herhangi bir şekilde riske atmadan, güvenli bir trafik sağlamak adına kara yolu taşımacılığı ile ilgili üst düzey güvenlik önlemlerini sağladığımız Çolakoğlu Nakliyat taşımacılık filosu olarak K1 ve K3  taşımacılık yetki belgeleri ile akreditasyonumuzu sağlayarak güvenli ve risksiz taşımacılık hizmetlerimizi size sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmaktayız

Çolakoğlu Nakliyat olarak evinizi taşımaya hazırlama ve ev taşıma işlerinin sizler üzerinde fazlasıyla stres ve gerginlik yaratabileceğinin her zaman farkındayız. Bu süreçte güler yüzlü uzman kadromuz ile taşınma stresinin sizin üzerinizde yaratabileceği olumsuz etkileri her zaman dağıtmaktayız ve size sunduğumuz profesyonel destek ile her zaman yanınızda yer almaktan mutluluk duymaktayız. 

Yılların getirdiği tecrübelerimiz ile sektörde en kaliteli ve güvenilir hizmeti size sunarken, sizin istekleriniz doğrultusunda evden eve nakliyat işlemlerini doğru tekniklerle gerçekleştirmekte ve olabilecek en makul fiyat teklifini size sunarak hem maddi hem manevi olarak sizinle güven çerçevesinde oluşturduğumuz bu profesyonel bağı sizi en memnun edecek şekilde kurarız.

Mayıs 15, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+