ÇOLAKOĞLU TAŞIMACILIK

İnsanların hayatta bazı gereklilikleri sürekli olarak tekrar etmektedir. Bu gerekliliklerin başında taşınma işlemleri de gelmektedir. Eşyaların bir yerden bir yere taşınması zaman içerisinde defalarca gerçekleşebilmektedir. Bazen ev eşyalarının bazen işyeri eşyalarının taşınması hayatın rutin gereklilikleri arasında bulunan işlemlerdendir. Eskiden eşyaların taşınması için eş dost akrabadan yardım alınarak işlemler yapılırken günümüzde bu işleri yapan firmalar bulunmaktadır. Çolakoğlu Taşımacılık da bu firmalardan başarılı bir şekilde hizmet verenler arasındadır. Firmamız tüm taşımacılık işlemlerini hızlı, güvenli ve özenli bir şekilde yapmanın sözünü vererek müşteri memnuniyeti esaslarına bağlı olarak çalışmaktadır.

Çolakoğlu Taşımacılık Güvenin Adresi

Taşıma işlemleri yaptıracak olanların ilk önce aradıkları şey güven noktasıdır. Güvenilir bir firma ile çalışmak hem taşınacak olan eşyalarınızın zarar görmemesini hem de mağdur olmamanız konusunda oldukça önemlidir. Taşımacılık bazen şehirlerarası bazen aynı şehrin içinde yapılabilmektedir. Burada önemli olan eşyaların doğru bir şekilde paketlenip düzenli bir şekilde taşınmasını sağlayacak bir firma ile anlaşmaktır. Aksi takdirde yaşanacak olan sorunlar maddi olarak ciddi sonuçlar ortaya çıkarır. Bu tarz bir sorunla karşılaşmamak için taşıma işlemi yaptıracağınız zaman mutlaka doğru bir firma ile anlaşmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Çolakoğlu Taşımacılık aramış olduğunuz tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran başarılı bir taşıma şirketidir.

Özenli Çalışma Prensibimiz

Çolakoğlu Taşımacılık olarak çalışma prensibimiz müşteri memnuniyeti odağında devam etmektedir. Çalıştırmış olduğumuz ekip arkadaşlarımız taşımacılık alanı ile ilgili bilgi sahibi ve tecrübeli kimselerden oluşmaktadır. Eşyaların paketlenmesi, montaj ve demontaj işlerinde bilgili kişiler ile çalışmaktayız. Önceliğimiz eşyalarınızın zarar görmemesi olmaktadır. Taşıyacağımız eşyaların taşınan yerde tekrardan düzenlenmesi konusunda da yardımcı olmaktayız. Eşya taşımacılığında hızlı bir şekilde yapabilmek adına çalıştırmış olduğumuz ekip arkadaşlarımızın sayısını fazla tutmaktayız. Her arkadaş kendi alanındaki eşyaların taşınması ile ilgili ayrıntıları kontrol ederek taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Beyaz eşya gibi zarar görmesi istenmeyen eşyaların korunması konusunda da dikkatli ve özenli davranmaktayız. Firmamız eşya taşımacılığı sırasında sigorta yaparak, eşyalarınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman maddi tazminat ödeme konusunda taahhüt vermektedir. Taşıma işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Mart 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+