HEYKEL TAŞIMACILIĞI

Heykel Taşımacılığı

Firmamız taşımacılık sektöründe yıllardır başarılı hizmet vermektedir. Firmamız her türlü eşyanın taşınması konusunda hizmet verirken, evden eve, işyeri, ofis, hastane, tarihi eser, heykel taşımacılığı ve daha pek çok eşya taşınması konusunda da yardımcı olmaktadır. Geniş bir çalışma ekibine sahibiz. Ekip arkadaşlarımızın her biri kendi alanı ile ilgili eğitim almış ve tecrübeli kimselerden oluşmaktadır. Eşyalar taşınırken herhangi bir yere çarpıp zarar görmesinin dışında montaj ve demontaj konusunda da bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Firmamızın elemanları bu konu hakkında da detaylı eğitimlere katılmışlardır. Ekip arkadaşlarımız hızlı, kaliteli hizmetleri ile pek çok kişinin taşımacılık işlemleri için tercih ettiği kimselerdir. Firmanızın başarılı birçok hizmeti ve müşteri memnuniyetlerini internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Taşıma İşlemleri

Yapmış olduğunuz eşya taşımacılığı işlemlerinde 1. önceliğimiz eşyaların muhafaza edilebilmesidir. Her eşyanın kendine özgü özelliklerine göre paketlenmesi yapılmaktadır. Heykel taşımacılığı özellikle ürünün yerleştirileceği yere taşınması, tarihi eser taşımacılığı gibi pek çok alanda ihtiyaç duyulan bir alanıdır. Burada önemli olan emeklerle yapılmış olan heykellerin zarar görmemesine dikkat etmektir. Bunun içinde farklı teknikler ve taşıma stilleri kullanılmaktadır. Firmamız bütün bu imkânları kullanarak heykel taşımacılığı işlemini gerçekleştirmektedir. Maddi ve manevi olarak zarar görmemesi konusunda birçok ayrıntıya dikkat ederek bir çalışma sistemi yürütmekteyiz. Herhangi bir zararın ortaya çıkması durumunda ise firmamız bütün sorumluluğu üzerine almaktadır.

Taşımacılık, Önemli Bir Konudur

Heykel taşımacılığı, ofis, biblo, tarihi eser taşımacılıkları oldukça önem verilmesi gereken alanlardır. Buradaki eşyaların maddi zarar görmesinin dışında manevi değerleri de oldukça yüksektir. Bu tarz eşyaları taşınırken firmamız ekstra özenli bir hizmet sunmaktadır. Daha önceki yapmış olduğumuz işlemlerimiz ile ilgili müşteri memnuniyetleri konusunda irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz. Firmamızın ücretlendirmeleri eşyanın taşınacağı yerin mesafesi, eşyanın cinsine göre değişiklikler göstermektedir. Herhangi bir taşımacılık işleminiz olduğu zaman bizlerle iletişime geçerek hem fiyat hem de taşıma işlemi sırasında kullanmış olduğumuz teknikler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yüksek katlı yerlerden yapılacak taşımacılık işlemleri için asansörlü araçlarımız ile işlemlerimizi gerçekleştirerek sonuca ulaştırmaktayız.

Mart 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+