EV NAKLİYE ŞİRKETİ

Ev Nakliye Şirketi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev taşımak gerektiğinde ilk yapılması gereken iyi bir ev nakliye şirketi ile anlaşmaktır. Başarılı, kendini kanıtlamış bir nakliye şirketi işinizi çok daha kolaylaştıracak, taşınma sürecinin zahmetsiz ve güvenli biçimde sonlanmasını sağlayacaktır. Bu sektörde birçok şirketin olduğu muhakkak. Fakat hepsinin aynı özveride ve profesyonellikte olmadığını unutmamak gerekir. Şirket seçiminde ne yazık ki yapılan en büyük hata, sadece fiyat üzerinden karşılaştırma yapmak, en ucuzunu tercih etmektedir. Oysa nakliye şirketine ödeyeceğiniz para, eşyalarınızın zarar görmemesinden, hızlı ve güvenli taşınmasından daha önemsizdir. Çünkü her bir eşyanın maddi, manevi değeri vardır ve bunlar, nakliye ücretiyle mukayese edilemeyecek seviyededir. Örneğin bugün birçoğumuzun evinde bulunan sadece bir televizyonun değeri nakliye şirketine ödenecek paraya denk gelmektedir. Oysa o televizyonun ve birkaç eşyanın taşınma sırasında zarar görmesi, çok daha büyük masraflara yol açacaktır.

Ev Nakliye Şirketi Tercihinde Fiyatın Öncelik Derecesi

Ev nakliye şirketi tercihinde en az fiyat kadar şirketin kurumsallığı, tecrübesi, araç filosu, teknolojik altyapısı, sigortalı çalışmaları vb. detaylar önemlidir. Özellikle şehirlerarası ev taşımacılığında genel olarak eşyalarınızın yanında olamayacağınız için kurumsal bir şirketle işbirliği yapmak şarttır. Aksi taktirde eşyalarınıza bir daha ulaşamama gibi bir durum ortaya çıkabilir.

Tecrübe, nakliye sektörünün olmazsa olmazıdır. Eşyaların toplanması, kolilemesi, taşınması, araca yerleştirilmesi, boşaltılması, yeni eve taşınması, eşyaların sıralanması ve diğer detaylar uzmanlık ve tecrübe gerektirir. İşinde uzman bir şirketle iş birliği yaparsanız eşyalarınızı güvenceye almış olursunuz. Olağan üstü durumlar haricinde hiçbir zarar görmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ev eşyalarının miktarı ve türüne göre bir araçla taşınması gerekir. Küçük bir araca fazla miktarda eşyayı sıkıştırmaya çalışmak eşyalarınızın daha yola çıkmadan zarar görmesini sağlar. Eşyaya göre araç belirleyebilmek de yine tecrübeyle alakalıdır.

Kaliteyi Uyguna Sunan Ev Nakliye Şirketi

Çolakoğlu Nakliyat olarak yarım asrı aşkın tecrübemizle hizmet veriyoruz. Her birisi alanında uzman kadromuzla taşıma yapıyor, geniş araç filomuz arasından eşya durumuna göre araç seçiyoruz. Asansör, vinç gibi en modern nakliye ekipmanlarını sistemimiz içinde bulunduruyor, bütün taşımalarımızı sigortalı olarak yaparak ülkemizin en başarılı ev nakliye şirketi konumunda bulunuyoruz.

Mayıs 29, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+