ESKİ ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT

Eski Çolakoğlu Nakliyat

Nakliye hizmeti sunan pek çok farklı firma vardır. Bu firmalardan alacağınız her hizmet eşyalarınızın güvenliği için oldukça önemlidir. Bu nedenle sektörde ismini duyurmuş olan eski Çolakoğlu nakliyat firmamız sizler için sigortalı ve asansörlü nakliye hizmeti sunmaktadır. Firmamızdan alacağınız sigortalı hizmet sayesinde hiçbir eşyanız hasar görmez yeni evinize en kısa sürede güvenle ulaşır. Ev eşyasının yanında fabrika eşyaları, piyano taşımacılığı, banka taşımacılığı ve ofis taşımacılığı gibi pek çok alanda sigortalı hizmet sunmaktadır. Böylece tüm eşyalarınız en ufak bir deformeye bile maruz kalmadan gideceği alana ulaştırılır.

Eski Çolakoğlu Nakliyatın Sağladığı Geniş Nakliye Araç Filosu

Eski Çolakoğlu nakliyat olarak, her eşyanın büyüklüğüne ve yoğunluğuna göre araçlarımızdan faydalanabilirsiniz. Araçlarımız yeni nesil olup, kameralar ile gözetlenmektedir. Eşyanızın fazlalığına göre eksperlerimiz tarafından araç seçimi yapılır. Araç üst kısımları kapalı olduğu için eşyalarınız yazın güneşten kışın kar ve yağmurdan korunmuş olur. Bunun yanında eşyaların devrilmesine karşı araç içi raflar ve eşya emniyet kemerleri de mevcuttur. Böylece eşyalarınız özenli bir yolculuk sonrası yeni evinize sorunsuz bir şekilde ulaşmış olur.

Eski Çolakoğlu Nakliyatın Sağladığı Hizmetler

Eski Çolakoğlu nakliyat, firmamızda eşya paketleme ve eşya de montaj hizmetleri de mevcuttur. Evinizdeki tüm eşyalar büyük bir titizlikle paketlendikten sonra pencerelere ya da balkonlara kurulan asansörle sayesinde hızlıca indirilir. Tüm bunların yanında, evinizde ya da iş yerinizde bulunan tüm mobilyalar, bünyemizde çalışan marangozlar sayesinde sökülür. Yine yeni evinize eşyalarınız yerleştirilip montaj işlemleri de gerçekleşir. Firmamız yüksek katlı binalar için asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır. Asansörler sayesinde tüm eşyalarınız insan gücüne ihtiyaç duymadan araçlara yerleştirilir. Binanız ne kadar yüksek katta olursa olsun ev nakliyesinde asansörler kullanıldığı takdirde kısa süre içinde hızlı bir şekilde nakliyat işlemleriniz gerçekleşecektir. 

Eşya depolama hizmeti için de firmamızdan en iyi desteği alabilir, eşyalarınızı güvenle istediğiniz süre zarfında depolarımıza teslim edebilirsiniz. Firmamızdan hizmet almak için 7/24 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak taşınacak olan binaya ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz. 

Ağustos 28, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+