TIBBI CİHAZ NAKLİYE

Tıbbı Cihaz Nakliye

Nakliye işlemi uzmanlık isteyen bir konudur. İlgili ürünlerin kusursuz bir şekilde taşınması ve teslim edilmesi gerekir. Bu sayede sağlıklı bir sonuç alınabilir. Tıbbi cihaz nakliye işleminde ise mutlaka kurumsal bir firmadan destek alınması gerekir. Çünkü bu işlem sırasında cihazlara herhangi bir şekilde zarar gelmemesi gerekir. Bu sayede yeni adresinize güvenilir bir taşıma gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız nakliye sektörü içerisinde sunduğu hizmet içeriği ile ön planda yer almakta ve tüm hizmetini de yasal çerçeve de müşterilerine sunmaktadır. Sizde tıbbi cihazların taşınması konusunda kurumsal müşteri hizmetlerimizden destek alabilir ve yeni adresinize huzurlu bir geçiş sağlayabilirsiniz. Sunulan her hizmet içeriği garanti kapsamında yer alır.

Tıbbi Cihaz Taşıma Nasıl Yapılır

Tıbbi cihaz nakliye işlemi için uzman personel size eşlik eder. Öncelikle ilgili cihazlar incelenir ve nasıl bir taşınma yapılacağına karar verilir. Daha sonra cihazlar özel bir paketleme sistemi ile paketlenir. Bu sayede taşınma sırasına herhangi bir şekilde çizilme ve benzeri bir durum oluşmaz. Bu konuda geliştirdiğimiz özel yöntemler ile size yardımcı oluyor ve bunu da ayrıcalıklı olarak sunuyoruz. Bünyemizde yer alan nakliye araçlarımız temiz ve hijyenik olarak size sunulur. İç kısımları özel olarak dizayn edilmiştir. Bu da taşınmayı daha kolay bir hale getiriyor. Sizde tercih ederek hemen hizmet alabilirsiniz.

Garantili Taşıma Hizmeti

Tıbbi cihaz nakliye hizmet içeriği garantili olarak müşterilerimize verilmektedir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde ilgili cihazlar belirmiş olduğunuz adrese gönderilir. Firmamız nakliye fiyatları konusunda ekonomik fiyat politikasını benimseyerek size destek sunuyor. Ödeme kolaylıklarından da yararlanarak istediğiniz tarihe randevu oluşturabilirsiniz. Tıbbi cihaz taşıma sırasında ilgili cihaza hasar verilmemesi gerekir. Bunun için tecrübenin tam olması gerekir. Bünyemizde yer alan tüm personel alanında uzman kişilerden oluşmakta ve özel ekipmanlar vasıtası ile cihazlarınızın taşınması yapılmaktadır. Sektör içerisinde kurumsal hizmet içeriği ile en çok tercih edilenler arasında yer alıyor ve bunu da müşteri memnuniyet içerisinde sunuyoruz. Sizde tercih ederek hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Tıbbi Cihaz Taşımacılık

Tedavi gören hastaların yurtiçi veya yurtdışı taşımacılığa ihtiyaç duyulan sağlık birimlerinin, ekipmanların ulaşım ve gönderileri düzenli şekilde, alınan ve teslim edilecek adrese güvenli olarak ulaştırılmasını sağlayan taşımacılık hizmetine tıbbi cihaz taşımacılık denir. Tıbbi cihazların taşınması için gerekli olan lojistik hizmetin sağlanma durumudur. Tıbbi cihazların depolanması, taşınma işlemleri için gerekli prosedürler sağlanarak tıbbi taşımacılık yapılır. Tıbbi ürünlerin taşınması için tıbbi medikal ürünlerine hitap eden nakliyat araçlarının kullanılması gerekiyor. Her boyutta asansörlü nakliyat araçları, lifli kamyonlar ve medikal tıbbi taşımacılıkta önemli rol oynamaktadır.  Tıbbi taşımacılık sağlanmasında tıbbi araçlarının ısı sıcaklığını korunmuş olması önemlidir.

Tıbbi Cihaz Taşıma Hizmeti Nasıl Yapılmalı?

Tıbbi taşıma, günümüzde sağlık sektöründe ihtiyaç duyulan sağlık ürünlerinin belirlenen yere taşıma işlemini tıbbi taşımacılık adı altında lojistik firmalar gerçekleştiriyor. Medikal cihazlar hassas yapıda olduğu için herhangi bir araca koyularak taşımacılığı gibi darbe alma, çarpma ve sallanarak gitme durumunda yapısal bozulmaya neden olur. Bu durumda devreye tıbbi taşımacılık giriyor. Çünkü bu tür cihazlar hassa yapıda olduğu için özenle taşınması gerekir. Ameliyat masaları, hasta başı monitörleri, koltuklar, yoğun bakım üniteleri, hasta yatakları gibi tıbbi ürünler özenle taşınmalıdır. Firmamız bu hizmeti eksiksiz ve profesyonel olarak sağlıyor. Hastane cihazları ağır olduğundan dolayı hassasiyeti de göz önünde bulundurulması gerekiyor. Tıbbi cihaz taşımacılık ekibimiz sayesinde dikkatli olarak taşınıyor. Gerek parçalar halinde gerekse büyük halinde dikkatli, çevreye ve makinalara zarar vermeden taşınmaktadır.

Tıbbi Cihaz Taşımacılık Neden Tercih Edilir?

Tıbbi taşıma, günümüz sağlık sektöründe medikal bir ürün taşıma yapıldığı lojistik hizmet olarak ortaya çıkmıştır. Tıbbi taşıma medikal cihazların taşınmasında dikkatli olarak yapılan bir işlemdir. Çünkü medikal ürünler özenle taşınması gereken hassas cihazlardır. Tıbbi cihaz taşımacılık tercih edilmesinde ki en önemli neden herhangi sebepten dolayı çarpma, cihazda kırılma gibi cihaza zarar verecek durumun ortadan kalkmasıdır. Bu yüzden tıbbi taşımacılık hasarsız bir taşımacılıktır. Sağlık sektöründe tıbbi ürünler ithal eden ya da üreten firmalar lifli araçları tercih ederler. Türkiye’nin herhangi bir yerinden alınan tıbbi cihazları adresine kadar sorunsuz şekilde teslimatını sağlıyoruz. Firmamız bu hizmeti kurumsal şekilde sunmaktadır.

 

Şubat 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+