İstanbul evden eve depolama

EV EŞYASI DEPOLAMA | NELER DEPOLANABİLİR ?

Ev Eşyası Depolama Hizmetlerine Dair Her Şey

Ev eşyası depolama her geçen gün daha da artan bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle şehir ortamında evlerin metrekarelerin azalması eşyaların evlere fazla gelmesine sebep oluyor. Yine eski, kaba, fazla yer kaplayan eşyaların yerine gelişen ve değişen teknolojinin etkisiyle daha zarif, daha işlevsel ve kullanımı kolay eşyalar ortaya çıktı. Bu yüzden de hem yenilikçi hem de daha fazla yaşam alanı oluşturmak için mevcut eşyaların yenileriyle değiştirilmesi isteniyor. Fakat eski eşyaların hatırasını bir kenara atmak istememe depolama gereksinimi ortaya çıkarıyor. Yine ilerde bir gün lazım olur düşüncesiyle de eşyalar atılmak istenmiyor. Bütün bunlar ve çok daha fazla gerekçe, Ev eşyası depolama hizmetlerini zorunlu kılıyor.

Ev Eşyası Depolama Uygulamalarında Neler Depolanabilir?

Ev eşyası depolama sırasında evin taşınması, yenilenmesi sırasında geçiştireceğiniz, yenileyeceğiniz, kullanımdan kaldıracağınız bütün eşyalar depolanabilir. Fakat her şeyin olduğu gibi ev eşyalarının da bir ömrü vardır. Her ürünün de raf ömrü farklıdır. Bu yüzden ev eşyası depolama hizmetlerimiz için en temel kıstas, eşyalarınızın depolanmaya uygun olmasıdır. Örneğin gıda çeşitleri depolama için uygun değildir. Özel şartlarda, yalnızca belli süre muhafaza edilebilir. Bunlar depolayabileceğimiz eşyalar dışındadır.

Depolarımızda değiştireceğiniz ya da yeni evinize sığdıramayacağınız mobilyalarınızı depolayabiliriz. Aynı şekilde beyaz eşyalarınızı depolayabiliriz. Mevsimlik spor malzemelerinizi kullanacağınız mevsime kadar depolarımızda tutabiliriz. Mevsimlik kıyafetlerinizi depolayabiliriz. Nadir olarak kullandığınız kaba eşyalarınızı dilediğiniz zaman erişim sağlayabileceğiniz şekilde depolarımızda muhafaza edebiliriz. Çocuklarınız üniversiteye ya da başka bir şehre giderek sizden ayrılmış olabilir. Bu durumda onların odalarını daha işlevsel hale getirmek için onların odalarındaki eşyalarınızı depolamak isteyebilirsiniz. Onları da depolarımızda muhafaza edebiliriz. Hobi olarak zanaat ürünü olarak ürettiğiniz eşyalarınızı güvenli biçimde Ev eşyası depolama alanlarımızda tutabiliriz. Kütüphanelerinizi, kitaplarınızı, sarf malzemelerinizi, depo malzemelerinizi, arşiv malzemelerinizi; dolayısıyla depolanabilecek olan, akışkan ve sıvı olmayan, gıda ürünü olmayan bütün ev eşyalarınızı depolarımızda güvenle, dilediğiniz sürelerde depolayabiliriz.

Çolakoğlu Nakliyat Ev eşyası depolama alanları havadar, ferah, temiz, titiz, haşerelerden uzaktır. Bu sayede depolandıkları sürece eşyalarınızın güvende olduklarından emin olabilirsiniz. Zaten bütün depolama hizmetlerimiz sigortalı olarak yapılmakta, eşyalarınız bizim kontrolümüzde oldukları sürece sigortalanıp her türlü olumsuzluğa karşı güvence altına alınmaktadır. Oldukça ekonomik şekilde depolama hizmetlerimiz sürdürülmektedir.

Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Ev eşyası depolama ücretleri pek çok etkene göre değişir. Bunların başında eşyalarınızın ebatları, sayısı, miktarı gelir. Dolayısıyla ne kadar bir alan sizin eşyalarınızın depolanması için ayrılacaksa karşılaşacağınız ücret de aynı oranda değişir. Yine eşya depolama süreleri de ücret üzerinde etkilidir. Minimum bir ay üzerinden kiralama ücreti hesaplanır. Bir yıldan uzun eşya depolamalarında ise kiralama sözleşmeleri yılık hazırlanır. Depolama süresi uzadıkça Ev eşyası depolama ücreti de daha uygun olur.

Ev eşyası depolama ücretleri ayrıca hizmet detaylarına göre de değişir. Bizler isteğe göre evlerinize gelip bütün depolanacak eşyalarınızı toplayıp paketlemesini yapıp araçlarımızla depolarımıza getirip yerleştirebiliyoruz. Ya da sizler doğrudan kendi imkanlarınızla depolarımıza eşyalarınızı getirebiliyorsunuz. Bu noktada da paketlemenin kimin tarafından yapılacağı, ne tür ambalaj malzemeleri kullanılacağı, demonte edilmesi gereken eşyaların olup olmadığı, taşıma sırasında görev alacak personel sayısı gibi etkenler ücret detaylarında belirleyici olacaktır. Tarafımızdan yapılacak işler arttıkça depolama ücreti de artacaktır.

Firmamız her alanda olduğu gibi Ev eşyası depolama alanında da en uygun fiyat avantajlarıyla eşya depolama hizmeti vermekte, indirim ve kampanyalar ile depolarımızda eşyalarınızı tutmak sizler için çok daha ekonomik hale gelmektedir.

Aralık 28, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+