EV EŞYASI TAŞIMASI

Ev Eşyası Taşıması İçin Nakliye Firması Tercihinin Önemi

Taşınmak, son derece stresli bir süreçtir. Her ne kadar yeni bir yerde, yeni bir yaşam heyecan verici olsa da taşınma aşaması çoğu kişinin gözünü korkutur. Kafasında bir sürü soru işaretlerinin oluşmasına neden olur. Oysa bu iş uzmanına bırakıldığı taktirde son derece kolaydır. Bunun için alanında uzman, kalitesiyle kendisini kanıtlamış bir nakliye şirketi işinizi son derece kolaylaştıracak, size sadece yeni evinizde, yenidünyanızda mutlu mesut yaşamak kalacaktır.

Çolakoğlu Nakliyat olarak yarım asrı aşkın süredir İstanbul’da hizmet veriyoruz. Nakliye sektörünün öncülerinden birisi olarak çağdaş çözümler sunuyor, ev eşyası taşıması için gerekli bütün işlemleri başarıyla yerine getiriyoruz. Bütün yasal sertifika ve gerekliliklere sahip olan firmamız, sigortalı taşımacılık yapmakta, kişiye özel çözümler üreterek ev taşımayı zahmetsiz hale getirmektedir.

Ev Eşyası Taşımasında Hizmet Detayları Nelerdir?

Ev eşyası taşıması kişiye ve eve göre çözümler gerektirir. Ev eşyalarının miktarı, eşya çeşitleri, dairelerin yüksekliği nakliye sürecinin en önemli detaylarıdır. Ev sahibi olarak evinizin oda sayısı ve evinizdeki eşyaların miktarı ihtiyacınız olan araca dair fikir verecektir. Kimi zaman eşyalar küçük araçlara tıkıştırılmak zorunda kalınmakta, bu da eşyaların zarar görmesini, yeni eve varana kadar çoğunun kırılıp dökülmesine yol açmaktadır. Firmamız geniş araç filosu sayesinde eşya miktarına özel araç tahsili yapmakta, en doğru araçları eşyalarınız için ayarlayarak güvenli taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Herkesin yaşam standartlarına, meslek kollarına, hobilerine göre evlerindeki eşyalar farklılık gösterebilir. Bu yüzden ev eşyası taşıması aşamasında eşyalarınızın türüne göre alanında uzman bir ekiple çalışmanız faydanızadır. Yine eşyalarınızın paketlenmesinin kimin tarafından yapılacağı önemli bir detaydır. Kimileri eşyaların kendisi toplamak isterken kimisi hiçbir şeye dokunmadan, her şeyin nakliye firması tarafından yapılmasını ister.

Eğer eşyaların toplanması ve paketlenmesi nakliye firmasınca yapılacak olursa nakliye ücreti biraz daha fazla olur. Fakat paketlemeyi nakliye firması üstlenirse A’dan Z’ye her şeyin mesuliyeti de kendilerinde olacaktır. Paketleme ev sahibi tarafından yapılır ve paketlemeden dolayı eşyalar zarar görürse nakliye firması ona dair bir sorumluluk almayacak, zararı üstlenmeyecektir. Bu yüzden teklif alınacak firma ile bütün bu detayları konuşmanız ve fiyat alırken detayları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Firmamız her talebe karşılık verebilmektedir.

Ev Eşyası Taşıması Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Firmamız ev eşyası taşıması için ücretsiz danışmanlık ve keşif hizmeti vermektedir. Bu bakımdan işlemlerimiz eşyaların envanterinin çıkarılması, eşyaların paketlenip taşımaya hazır hale getirilmesi, nakliye aracına taşınması, eşyaların nakliye aracından tahliyesi, bütün eşyaların yeni eve yerleştirilmesi şeklinde bir bütündür. Talebe göre dilerseniz eşyalarınızı kendiniz de paketleyebilir, sadece nakliyeyi bizden isteyebilirsiniz. Bütün önerilere açığız. Nakliye fiyatlarımız her yıl değişmekte, eşya miktarı, hizmet detayları, mesafe, eski ve yeni evin katları gibi detaylar ücretlendirme üzerinde etkili olmakta, firmamız piyasa koşullarında her zaman en uygun teklifi sunmaktadır.

Mayıs 29, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+