Ev Taşıma Firması

Sigortalı Taşımacılık Yapan Ev Taşıma Firması

Ev taşımak, birçok kişi için sıkıntı, stres, günlerce bitmeyen bir iş yükü demektir. Fakat yarım asırdan fazladır bizimle iş birliği yapan müşterilerimiz bilir ki biz, bütün bu sıkıntıları ortadan kaldırıyor, taşınma süreçlerini en zahmetsiz hale getiriyoruz. Sektörün öncülerinden olarak gelişen teknolojiyi ve yaşam şartlarını yakından takip ediyor, başarıyla sistemimize entegre ederek sizlerin hep en kaliteli hizmetle karşılaşmanızı sağlıyoruz.

Hızlı ve güvenli taşımacılık temel prensibimizdir. Bu kapsamda şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat yapıyor, ev taşıma firması tercihlerinde hep en başta bulunuyoruz. Bunu da yıllardır şeffaf olmamıza, bütün detayları konuşarak ve sözleşmeye dökerek halletmemize borçluyuz. Kurumsallığın vermiş olduğu ciddiyetle eşyaların kim tarafından toplanacağını, nasıl bir araçla taşınacağını, hangi saatte eşyaların teslim alınıp hangi saatte yeni eve ulaştırılacağını, hangi detayların ücretlendirmeye dâhil olup olmadığını detaylı olarak konuşuyor, sizlerin aklınızda hiçbir soru işareti kalmamasına önem veriyoruz. Sözleşme artlarına sıkı sıkıya bağlı kalarak da sözümüzün arkasında duruyoruz.

Her Koşulda Güven Veren Ev Taşıma Firması

Bizi ev taşıma firması sektöründe ayrıcalıklı kılan özelliklerimizden biri de bütün taşımalarımızı sigortalı, kaskolu yapmamızdır. Firmamız ülkemizin en güvenilir, en büyük sigorta şirketleri ile işbirliği yapmakta, tüm ev eşyalarınızı detaylı olarak sigortalamaktadır. Bu sayede sizlere güven vermekte, eşyalarınızın Türkiye’nin her yerine sigortalanarak taşınmasını sağlamaktadır. Sigortalama işlemimiz sayesinde zaten büyük özveriyle taşınan eşyalarınız olağan üstü durumlara karşı da güvenceye alınmakta, herhangi bir aksaklıkta bütün masraflarınız sigorta şirketimiz aracılığıyla karşılanmaktadır.

Tecrübeli ve Yenilikçi Ev Taşıma Firması

Çolakoğlu Nakliyat firmamız 1959 yılından bu yana ev taşıma firması sektöründe hizmet veriyor. Geçmişten günümüze bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve teknolojinin yakından takibi ile kalite standartlarımızı her geçen gün daha ileriye taşıyor, bunu yaparken de uygun fiyat avantajımızı her dair korumaya özen gösteriyoruz. Hem dikkat hem de hassasiyet gerektiren evden eve nakliyat alanında uzmanlaşmış personellerimizle en iyiyi sizlere sunmak için hizmet veriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir