FİNE ART TAŞIMACILIĞI

Fine Art Taşımacılığı

Taşımacılık sektörü oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Birçok eşyanın bir yerden başka bir yere taşınması söz konusudur. Her eşyanın taşınması konusunda farklı uzmanlıklar gerekmektedir. Ev ve işyeri taşımacılığında ortak teknikler kullanılırken, Holding gibi büyük yerlerin taşınması esnasında ise farklı teknikler ve araçlar kullanılmaktadır. Ayrıca heykel taşımacılığı, obje taşımacılığı, tarihi eser, antika, fine Art taşımacılığı ise tamamen farklı teknikler gerektiren işlemlerdir. Firmamız taşımacılık konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Hangi alanda hangi taşıma tekniklerinin kullanılacağına dair bilgi ve tecrübemiz oldukça yüksektir. Eşyaların zarar görmemesinin yanı sıra sizlerin güvenini kazanabilmek birinci önceliğimizdir. Yapmış olduğumuz birçok çalışma ile müşterilerimizden tam not almış bulunmaktayız.

Fine Art Nasıl Taşınmalı

Fine Art taşımacılığı tamamen farklı bir alanı kapsamaktadır. Fine artı yani güzel sanatlar birçok ürünü içeren bir alandır. Bu ürünlerin bir sergi için veya bir müzayede için taşınması ise oldukça dikkat gerektiren bir işlemdir. Güzel sanatlar içerisinde bulunan her ürün oldukça hassastır. Bunların paketlenebilmesi ve sağlam bir şekilde yerine taşınması konusunda tecrübeli ve başarılı bir firma ile anlaşmanız 1. önceliğiniz olmak zorundadır. Aksi takdirde herhangi bir yanlışta bütün ürünlerin zarar görmesi işten bile değildir. Firmamız fine-art taşımacılığı konusunda her bir ürünün hangi yöntemler ile paketlenmesi ve taşınması gerektiğini bilmektedir. Ekip arkadaşlarımız bu konu hakkında eğitim almış kimselerden oluşmaktadır. Sizlerin mağduriyetimizin oluşmaması için tüm koşulları kullanmakta, teknolojinin bizlere sunmuş olduğu bazı özellikleri de içine katarak güzel sanatlar için ortaya çıkmış olan ürünlerin korunaklı bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Fiyatlarımız ve Prensibimiz

Firmamızın çalışma prensibi arasında güven temel unsurdur. Burada yapacağımız bütün çalışmalarda sizlerin mağdur olmamasını hedef almaktayız. Fine-art taşımacılığı yaparken bu ayrıntıları göz önünde bulundurarak çalışma sistemi sunmaktayız. Ekip arkadaşlarımız işinde ciddi, başarılı ve tecrübeli kimselerdir. Fiyatlandırmalarımız ise taşınacak olan eşyaların özelliklerine, taşınacak olan yerin mesafesine göre farklılıklar göstermektedir. Tamamen kaliteli ve hızlı hizmete uygun fiyatlar sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Tüm taşımacılık işlemleriniz için firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Mart 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+