İstanbul evden eve depolama

İSTANBUL EVDEN EVE DEPOLAMA

Ev taşıması oldukça zahmetli ve zorlayıcı işlemlerin başında gelmektedir. Bu nedenle ev sahipleri tek başına ev taşımak yerine profesyonel bir destek alarak ev taşımacılığı yapmalıdır. Çünkü profesyonel olarak yapılan ev taşıma işlemleri sanıldığından daha kolay yapıldığı gibi oldukça kısa sürede tamamlanacaktır. Dolayısı ile zorlayıcı ve yıpratıcı bu süreçte kesinlikle işini en iyi yapan firmadan destek alabilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat firması olarak sizlere en iyi hizmeti  yine en uygun fiyatlara sunmaktayız.

Ev taşıma sırasında farklı bir ihtiyaç daha ortaya çıkmaktadır. Bu ise eşyaların depolanması ihtiyacıdır. Bilindiği üzer bazı eşyalar fazlalık olabiliyor. Dolayısı ile kendiniz için fazla  eşyalarınız yük etmenize de gerek kalmayacaktır. Çünkü sizler için istediğiniz eşyaları en iyi şekilde depolarımızda muhafaza ediyoruz. Bu nedenle sizlere yük olduğunu düşündüğünüz eşyaları artık çöpe atmak ya da satmak yerine istediğiniz süre boyunca depolarımıza saklayabilirsiniz.

Gerek İstanbul ilimize yani taşınanlar olsun gerekse İstanbul ili içinde veya İstanbul’dan çıkacak kişiler olsun diledikleri süre boyunca eşyalarını depolarımıza emanet edebilirler. Bu sayede artık eşyalarınız düşünmeden  rahat bir nefes alabilirsiniz.

 

Çolakoğlu Nakliyat Depolarının Özellikleri

Bünyemizde verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi de  depo hizmetleridir. Üstelik sadece ev eşyalarınız  değil, ofis  eşyalarınızı  iş yeri eşyalarınızı ve diğer tüm fazla eşyalarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz. Firmamızın verdiği depo hizmetlerinin  özellikleri ise;

Temiz ve hijyeniktir; Çolakoğlu nakliye firması olarak tüm depolarımız son derece temiz ve hijyeniktir. Bu sayede eşyalarınız yıpranmadan ve en ufak bir hasar görmeden uzun süre boyunca depolarımızda temiz ve hijyenik olarak kalabilir. Depolarımıza aldığımız eşyaları gerekli ambalajlama ile daha temiz hale getirmekteyiz. Bu sayede toz gibi olumsuz etmenler eşyalarınıza zarar vermeyecektir. Başta ev eşyalarınız olmak üzere ofis eşyalarınız veya elektronik eşyalarınız bu depolarımızda her hangi bir zarara uğramadan muhafaza edilebilir.

Nem ve rutubet yoktur;  depolarımızın en büyük özelliği kesinlikle nem ve rutubetten uzak olmasıdır. Bu hem ev eşyalarınızı hem de beyaz eşyalarınızı güvenle depolarımızda saklayabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca depolarımız rutin bir şekilde ilaçlanmaktadır. Bu sayede kesinlikle böceklenme veya tahta kurusu gibi zararlı haşerelere karşı korunmuş olacaktır.

Yangına karşı güvenlik önemleri ile donatılmıştır; özellikle ofis  eşyalarını depolarda saklamak isteyen kişilerin en büyük endişesi yangın konusu olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü ofis eşyalarında firmalara ait belgeler veya çeşitli cihazlar olabilir. Bu gibi durumlar için ev eşyalarınız ve ofis eşyalarınız büyük bir özenle saklamaktayız.

Güvenlidir; depolarımız hırsızlık veya çeşitli gasp gibi olumsuz durumlara karşı kameralı sistemeler ve alarmalar ile korunmaktadır. Yani eşyalarınızın maddi değeri ne olursa olsun kesinlikle hırsızlık gibi istenmeyen olaylara karşı büyük bir güvenlik önemleri ile korunmaktadır. Bu nedenle isterseniz kısa süreliğine olsun isterseniz de çok uzun süre olsun rahatlıkla depolarımızda saklayabilirsiniz.

 

 İstanbul Evden Eve Depolama Hizmetine Kimler İhtiyaç Duyar?

Esasen hemen herkes ev eşyası depolama hizmetine ihtiyaç duyabilir. Bu bağlamda İstanbul Evden Eve Depolama hizmetimiz ile Çolakoğlu Nakliyat olarak yanınızdayız. Özellikle fazla eşyası olan kişiler ve bu eşyaları nasıl muhafaza edeceğini bilemeyen kişiler için harika alternatiflerden bir tanesidir. Dolayısı ile artık sizlere yük olacağını düşündüğünüz ev ya da iş yeri eşyalarınız depolarımızda güvenle saklayabilirsiniz. Bu bağlamda en çok depo hizmetine ihtiyaç duyan kişiler ise;

Ev tadilatı yaptıranlar; ev dekorunu  değiştirmek ya da evini tadilata sokmak isteyen kişiler ev eşyası depolama hizmetlerinden faydalanabilirler.

Geçici süreliğine evini boşaltmak zorunda kalan kişiler; askerlik, öğrencilik veya çeşitli sebeplerden dolayı geçici süreliğine evini boşaltmak isteyen kişiler de ev depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirler. Bu anlamda sizler için her daim en sağlıklı ev eşyası depolama hizmetleri sunmaktayız.

Ev eşyasını atmak ya da satmak istemeyen kişiler; eşyalarınızı gözden çıkarmak istemiyorsanız mutlaka firmamızdan depolama hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede sizler için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınız sizler için özenle depolamaktayız.

Tekstil eşyası depolamak isteyen kişiler; askılı sistemler sayesinde tekstil eşyalarınızı da en iyi şekilde sizler için depolamaktayız. Bu sayede satışa hazır hale gelene kadar  depolarımızda koruma altına almaktayız.

Sizler de hem evden eve nakliye hizmetleri için hem de ev eşyası depolama işlemleri için hemen firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ağustos 13, 2021
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+