KAĞITHANE EVDEN EVE NAKLİYAT

Kağıthane Evden Eve Nakliyat denince akla elbette İstanbul’un zorlu koşullara sahip semtlerinden biri olan Kağıthane’den, eşyalarınızın yeni tanışacağınız adrese nakliyatı konusunda kime güvenceğiniz sorusu gelir. Tam da burada devreye 1956’dan beri sektörde tecrübeyle hizmet veren firmamız Çolakoğlu Nakliyat girer.

Taşınma işi şüphesiz başımıza gelen en stresli işlerden biridir. Bu konuda güvenilir bir nakliyat firmasından yardım almak sizlere zaman kazandırırken aynı anda bu stresi en aza indirmek ve eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamak için oldukça önemlidir. Sonuçta insanlar ortalama olarak 7 yılda bir taşınırlarken Kağıthane Evden Eve Nakliyat firmamız  bu işlemi her gün yapmaktadır. Yıllar içerisinde sektörde büyük tecrübeler edinmiş firmamız sizlere nakliyat konusunda en iyi hizmeti verecektir. Öyle ki bu işlem sanıldığının aksine sadece eşya nakliyle sınırlı değildir. Özel teknik, beceri ve donanım gerektiren nakliyat işi, alanında uzmanlaşmış deneyimli ve profesyonel kadrolarca yerine getirilmelidir. Aksi taktirde adı bilinmedik firmalara emanet ettiğiniz eşyalarınızı eskisi gibi göremeyebilirsiniz.

Peki doğru ve güvenilir firma konusunda nelere dikkat etmemiz gerekir? Çolakoğlu Nakliyat olarak dikkat etmeniz gereken maddeleri şu şekilde sıraladık;

  • Firma Seçimi
  • Firma Müşteri Yorumları
  • Firma Fiyat Politikası

Kağıthane Evden Eve Nakliyat firmamız işte tam bu esnada imdadınıza yetişiyor. Eğitimli, donanımlı ve alanında uzmanlaşmış kadrosuyla, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ve uygun fiyat politikasıyla taşınma işinizde size en kusursuz hizmeti veriyor. Hem sizi hem eşyalarınızı hem de cebinizi düşünüyor.

Çolakoğlu Nakliyat Güvencesiyle Kağıthane Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kağıthane Evden Eve Nakliyat firması olarak 1956 yılında çıktığımız bu yolda en büyük referansımız sahtelerimizin aksine yaptığımız kaliteli işler oldu.

Deneyim ve donanımla nakliyat işinde profesyonelleşerek sektörün öncü ve aranan ismi olduk. Yıllardır İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde nakliyat sektöründe bulunuyoruz. İnsanların kişisel ve profesyonel yaşamlarını yeniden konumlandırmalarına hizmet edecek köklü ve güvenilir deneyimler edindik. Sizlere taşıma sırasında sunduğumuz hizmetler:

  • Demontaj ve paketleme
  • Eşyaların araca taşınması
  • Yeni adrese eşyaların nakliyatı
  • Eşyaların yeni eve taşınması
  • Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi

Ağır mobilyalarınızı, kırılacak mutfak eşyalarınızı, beyaz eşya ve diğer elektronik eşyalarınızı yılların getirmiş olduğu tecrübe ve hangi ürünün nasıl paketlenmesi gerektiği konusundaki bilgi birikimimizle kaliteli bir kutulama yaparak eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini engelliyoruz.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Asansörlü Vinç Kiralama Hizmeti

Günümüz koşulları gereği teknolojinin nimetlerinden her alanda yararlanıyoruz. Müşterilerimiz de mevcut risklerin en aza indirilmesi, eşyalarının zarar görmeden hızlı, kolay ve pratik bir şekilde taşınması için asansörlü taşıma sistemini öncelikli tercihleri arasında tutmaktadırlar. Böylece iki taraf için de avantajlı olan asansörlü taşıma hizmeti taşınmanın olmazsa olmazları arasında yerini almıştır.

Çevre şartları, binaların çok katlı olması, bina asansörünün eşya taşımak için uygun olmaması gibi faktörler eşya taşımayı zorlaştırmaktadır. Ayrıca merdiven ve kapıların dar olması hem eşyalarınıza hem de bina merdiven ve duvarlarına zarar verebileceği gibi bina içerisinde de tüm gün süren ses ciddi problemlere sebebiyet verebilir. Bu tür durumlara mahal vermemek için asansörlü taşıma hizmeti hem daha kolay hem de daha güvenilir görülmektedir. Taşıma işleminizin asansörlü taşıma sistemiyle daha, daha pratik ve daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için evinizin bulunduğu konumun asansör sistemini kurulumuna uygun olması gerekmektedir.

Firmamız bu anlamda verdiği ekspertiz hizmeti ile de evinizin bulunduğu caddeyi ve sokağı inceleyerek dairenizin taşınması için en uygun cepheyi kolayca tespit etmektedir. Koşulların elverişli olması halinde kurulum yapılarak taşıma işlemi başlatılır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Kağıthane Evden Eve Nakliyat fiyatları İstanbul içerisinde taşıma yapılacak ilçeye, taşımanın yapılacağı iki nokta arasındaki mesafeye, taşınacak eşyaların hacmi ve taşıma yapılacak adreslerin bulunduğu kat sayılarına göre 2.000 TL ile 5.000 TL arasında fiyatlandırılmaktadır.

Aralık 09, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+