KURUMSAL NAKLİYAT İSTANBUL

Kurumsal Nakliyat İstanbul Firmaları

Kurumsal nakliyat, kamu ya da özel şirketlerin, kurumların eşyalarının, gereçlerinin bir yerden başka bir yere nakledilmesidir. Kurumsal nakliyat çözümlerinde kurumlar genel olarak kurumsal firmalardan destek almak zorundadırlar. Çünkü her detay faturalandırılmalı, sigortalanmalıdır. Çolakoğlu Nakliyat olarak 1959 yılından bu yana aralıksız nakliyat çözümleri üretiyoruz. Kurumların, şirketlerin kurumsal nakliyat İstanbul firmaları tercihi oluyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek sektörün kaydettiği bütün gelişimlere uyum sağlıyor, sektörün öncüsü olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurumsal Nakliyat İstanbul Hizmet Detayları

Kurumsal nakliyat İstanbul genelinde firmamızın ayrıcalıklarından birisidir. Bizler bu kapsamda ücretsiz ekspertiz desteği sağlıyoruz. Taşınmadan önce tek yapmanız gereken çağrı merkezimize ulaşmak ve ekspertiz talep etmek. Akabinde firmamız ücretsiz ekspertiz göndermekte, evlerinizde, ofislerinizde, fabrika ya da işyerlerinizde eşyalarını kontrol edip bütün detayları çıkarmakta, fiyat teklifi de sunmaktadır. Eşyalarınızın nasıl bir araçla taşınacağı, taşınma sırasında kaç personelin görev yapacağı, taşınma işlemlerinin ne zaman yapılacağı gibi detaylar netleştirilmektedir.

Firmamız kurumsal nakliyat çözümlerinde sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Her nereye ve her ne taşınacak olursa olsun bizler gerekli bütün önlemleri alıyoruz. Hayatın ne getireceğini kestiremeyeceğimizden dolayı her ihtimale karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz. Taşınma sırasında zarar gören eşyalarınız firmamız veya sigorta şirketi tarafından rahatça karşılanmaktadır. Bütün hizmetlerimiz öncesi sözleşme yapılmakta, bütün detaylar netleştirilip yazılı hale dökülüp tarafların imzasıyla güvence altına alınmaktadır.

Firmamız geleneksel taşıma yöntemlerini değil, modern taşıma yöntemlerini kullanmaktadır. Bu kapsamda nakliye işlemlerimizde asansörler kullanılmakta, yüksek katlar arasında taşınmakta olan eşyalarınız güvenle nakledilmektedir. Asansör ile eşyaların zarar görme ihtimali neredeyse sıfıra inmekte, taşıma işlemleri çok daha hızlı ve kolay yapılmaktadır. Güçlü makinelerimiz sayesinde kaçıncı kat olursa olsun eşyalarınız sağlıklı şekilde taşınmaktadır.

Kurumsal Nakliyat İstanbul Fiyatları

Kurumsal nakliyat İstanbul genelinde evden eve taşımacılıktan daha zordur. Daha fazla ekipman, daha fazla ve daha geniş araçlara ihtiyaç vardır. Taşıma elemanlarının da işinde uzman, dayanıklı, birbiriyle uyum içinde çalışabilen kişiler olmaları gerekir. Bu yüzden de kurumsal nakliyat fiyatları diğer İstanbul nakliye uygulamalarından daha yüksek olabilmektedir.

Aralık 28, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+