Nakliye Kamyonu Nasıl Yüklenmelidir?

Evden eve nakliyat süreci, sıradan bir kamyonete, eski evden çıkan eşyaların rastgele yerleştirilmesi işlemi olmadığı gibi, profesyonel bir bakış açısıyla tüm yeni teknolojinin nakliyat işlemine uygun olarak kullanılmasını gerektiren, taşıma sırasında eşyaların zarar görmesini engelleyen bir süreçtir. Bu nedenden dolayı evden eve nakliyat işlemlerinde, taşınacak eşya ve mobilyaların cinsi ve sayısına göre, yeni adrese varılması […]

Nakliyat Hizmetinde Sözleşmenin Önemi

Nakliye işlemi çok uzun zaman alan ve oldukça dikkat gerektiren bir eylemler bütünüdür. Yapılacak en ufak bir hatada hem maddi hem de manevi bağlamda iki tarafın da zarar görebileceği nakliye işinde bu minimize etmek için işlem öncesi bir sözleşme hazırlanmaktadır. Bu sözleşme, proaktif bir yaklaşımla hazırlanarak yaşanma ihtimali olan tüm aksilikleri önceden belirleyip olumsuz bir […]

POSTA GAZETESİ – KOBİ ÖZEL PROGRAMI RÖPORTAJ

Çolakoğu Nakliyat Posta Gazete’si Kobi Özel Programı Röportajı.

5 BİN KAMYON KONTAK KAPATTI

Nakliyeciler Derneği Başkanı, “İstanbul’da 5 bin kamyon iş bulamıyor. Şoförleri ücretsiz izine çıkartmayı planlıyoruz” dedi.

İNTERNET SİTEMİZ YENİLENDİ!

Çolakğlu internet sitesi yenilendi! Öncelikle siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimize hoşgeldiniz demek istiyoruz.

Bir sorunuz mu var?
Başka yerde aramayın!
Evinizi yada işinizi taşımaya karar verdiniz. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Çolakoğlu Nakliyat danışma merkezimiz memnuniyetle yardımcı olacaktır.
Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+