MALTEPE EV TAŞIMA

Maltepe Ev Taşıma

Maltepe ev taşıma firması olarak bu zorlu durumda hayatınızı kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Yaşayacağınız karmaşanın önüne geçmiş oluyoruz. Aynı zaman da strese girmenize gerek kalmadan bir taşınma yaşamanızı sağlıyoruz. İşinizi kolaylaştırmak için işinde uzman olan bir ekip ile çalışıyoruz. Çalışma prensibimiz ile birlikte işlerinizi planlı ve doğru bir şekilde yapıyoruz. Bu da size gerek kalmadan sizi hiç yormadan işleminizi yapmamız anlamına geliyor. Sizlere sorunsuz bir taşınma gerçekleştiriyoruz. Ev taşıma işleminizi sizin istediğiniz bir günde ve sizin istediğiniz bir saatte yapıyoruz. Bu sayede işleriniz aksamamış oluyor. Aynı zaman da taşınma işleminizi gün içinde tamamlamamız nedeni ile ertesi gün işinize gitme olasılığı da oluyor. 

Firmamızın Sahip Olduğu Belgeler Nelerdir?

Maltepe ev taşıma olarak gerekli olan K1 ve K3 belgelerine sahibiz. Aynı zaman da açık kasa yerine kapalı kasa araç tercih ediyoruz. Bunun nedeni ise eşyalarınızı daha fazla koruma altına almaktır. Çünkü açık kasa araçlarda eşyaların düşme ve ıslanma gibi durumları mümkün olur. Kapalı kasa araçlarda eşyalarınızın düşme durumu olmaz. Aynı zaman da hava şartlarının kötü olması durumunda eşyalarınızın ıslanma durumu da olmaz. Bu da eşyalarınıza ultra bir koruma sağlar. Bunun yanı sıra eşyalarınıza uygun bir araç seçerek taşıma işleminizi yerine getiriyoruz. Bu da tek sefer de ve sağlıklı bir taşımanın yerine gelmesi için uygun bir durumdur. 

Neden Sözleşme Yapılmalıdır?

Maltepe ev taşıma olarak kesinlikle sözleşme yapmayı öneriyoruz. Sözleşme hem firmamız için hem de sizin için oldukça önemlidir. Sözleşme içerisine yapılacak olan her durumun dahil edilmesi gerekir. Bu sayede yaşanabilecek olan bütün sorunların önüne geçmiş oluyoruz. Çünkü her iki tarafta garanti altına alınmış oluyor. Kaliteli malzemeler kullanarak eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Yaptığımız paketlerin üzerine hangi odaya gideceğini yazarak taşınma sırasında kargaşa çıkmasını da engellemiş oluyoruz. Aynı zamanda kutuların üzerine kırılacak eşyaları da belirterek eşyaların zarar görmesini engelliyoruz. Kısacası firmamız sizin için her durumu göz önünde bulundurarak sizlere en doğru hizmeti sunuyor 

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+