MALTEPE EVDEN EVE TAŞIMA

Maltepe Evden Eve Taşıma

Maltepe evden eve taşıma olarak eşyalarınızı doğru bir paketleme ile taşıma işlemine hazırlıyoruz. Ardından aracımıza en doğru şekilde yerleştiriyoruz. Eşyalarınızın yeni taşınacağı alana doğru yola çıkıyoruz. Yeni evinize eşyalarınızın taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz odaya eşyalarınızın yerleştirilmesi ve monte edilmesi işlemini yapıyoruz. Bütün taşınma işleminin sona ermesinin ardından sizden eşyalarınızı kontrol etmenizi istiyoruz. Herhangi bir sorunun olmaması durumunda işlemimizi sonlandırarak size teslim ediyoruz. Sonradan herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda da size yardımcı olmaya devam ediyoruz. Taşınma işleminizi sizin istediğiniz gün ve saatte yerine getiriyoruz. Üstelik uzak bir mesafede olmadığı sürece işlemimizi gün içerisinde yerine getirmiş ve teslim etmiş oluyoruz. 

Paketleme İşlemini Yerine Getirirseniz Ne Farkı Olur?

Maltepe evden eve taşıma olarak eşyalarınızı sizin paketlemenizi önermiyoruz. Üstelik eşyalarınızı paketlemeniz durumunda herhangi bir garantide vermiyoruz ve ortaya çıkacak olan zarardan sorumlu olmuyoruz. Bunun nedeni ise firmamızın paketleme işlemini profesyonel kişiler tarafından yerine getiriliyor. Bu nedenle de eşyalarınız herhangi bir zarar görmüyor. Zarar görmesi durumunda da bütün sorumluluğu üstleniyoruz. Çünkü paketleme işlemlerimizi doğru malzemeler ile yerine getiriyor ve eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Ancak yine de paketleme işlemini yerine getirmek istemeniz durumunda firmamızın herhangi bir itirazı bulunmaz. Ancak ortaya çıkacak olan bütün zarardan siz sorumlu olursunuz.

Evden Eve Taşıma da En Önemli Durumlar Nelerdir?

Maltepe evden eve taşıma firması olarak bazı durumlara oldukça önem veriyoruz. Öncelikle evinizin kaç odalı olduğu ne kadar eşyanızın bulunduğu önemlidir. Bu durum bizim işimizin kolaylaşmasını sağlayan durumlar arasında yer alır. Önemli durumlardan birisi de aracımızın evinizin bulunduğu alana girip girememesidir. Çünkü aracımızın evinizin yakınına kadar girebilmesi durumunda işlemimiz çok daha kısa bir sürede yerine getirilir. Aynı zaman da evin kaçıncı katta olacağı ve asansörün bulunup bulunmadığı da önemlidir. Asansörlü bir taşımacılığın tercih edilmemesi durumunda işlem biraz daha uzun sürebilir. Asansörlü taşımanın yapılması içinde önceden izin almanız gerekir. Sizde sorunsuz bir taşıma işlemi isterseniz yapmanız gereken firmamıza başvurmaktır. 

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+