MALTEPE NAKLİYAT HİZMETİ | MALTEPE UYGUN NAKLİYE

Maltepe Nakliyat Hizmeti

Maltepe nakliyat hizmeti olarak eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de sizin kadar eşyalarınıza özen gösteriyoruz. Nakliyat işlemleri sırasında kişilerin en fazla korktukları konu eşyaların kaybolması ya da herhangi bir zarar gelmesidir. Firmamız eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için dikkat eder. Ancak yine de eşyalarınıza herhangi bir zararın gelmesi durumunda firmamız zararı karşılar. Aynı zaman da eşyalarınızın kaybolması şeklinde bir durum söz konusu olmaz. Bu nedenle de korkmanıza ya da herhangi bir endişe yaşamanıza gerek kalmaz. Firmamız işlemin tamamlanmasının ardından da sizlere hizmet vermeye devam eder. Herhangi bir sorunun olması durumunda çözüme kavuşturulur. 

Profesyonel Hizmet Veriyoruz

Maltepe nakliyat hizmeti olarak sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bunun içinde öncelikle çalışanlarımızın işinde iyi kişiler olmalarını sağlıyoruz. K3 belgesi ile en iyi hizmeti veriyoruz. K3 belgesi, yurt içinde ev ya da büro eşyalarının taşınması için verilen bir belgedir. Eşya taşıma sırasında doğru işlemlerin yerine getirilip getirilmediğine dikkat edilir. Firmamız nakliyat hizmeti sırasında eşyalarınızı teslim alma noktası ve teslim etme noktası arasında bulunan mesafe içerisinde doğru bir taşıma ve doğru bir teslimat işleminin gerçekleştirilmesini yerine getirir. Aynı zaman da firmamız doğru bir taşıma ile eşyalarınızın taşınma işlemini yerine getirir. Eşyalarınız herhangi bir eksiği bulunmadan ve doğru yerlerine yerleştirilerek teslim edilir. 

Nakliyat Sigortası Nedir?

Maltepe nakliyat hizmeti olarak sizlere sunduğumuz hizmeti sigorta altına alıyoruz. Nakliyat sigortası, taşıma işlemi yerine getirilirken meydana gelecek olan her türlü kaza için eşyaların sigorta altına alınmasını sağlar. Bu işlem sayesinde eşyalarınızı güvence altına almış oluyoruz. Nakliyat sigortası sayesinde sizin de herhangi bir konuda endişe duymanıza gerek kalmıyor. Çünkü eşyalarınızın kaybolması ya da herhangi bir zarar görmesi durumunda güvence altında olduğunu ve bu durum telafi edileceğini biliyorsunuz. Firmamız da sizin gönül rahatlığı ile eşyalarınızı bize emanet etmeniz için sigorta ile güvence altına alıyor. Sizde sorunsuz bir nakliyat işlemini gerçekleştirmek isterseniz de firmamıza başvurmanız yeterli olur. 

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+