MEDİKAL TAŞIMACILIK – EN İYİ TAŞIMA FİRMASI

İnsanlar bir yerden başka bir yere eşya taşımak için taşıma firmalarından yardım almaktadırlar. Ev eşyaları, ofis eşyaları, holdingler taşıma işlemleri için bu işle uğraşan alanında uzman firmalardan yardım alınır. Özellikle medikal alandaki eşyaların taşınması için taşıma işi yapan bir firmadan yardım almak oldukça önemlidir. Medikal cihazların ve de eşyaların taşımasını yapan işletmelere medikal taşımacılık şirketleri denilmektedir. Aynı anda birden çok farklı sektörde taşımacılık yapan firmalar özel donanımlarını sağladıktan sonra medikal taşımacılık da yapabilmektedirler. Sağlık alanında medikal taşımacılık tıbbi cihaz taşımacılığı olarak da tanımlanmaktadır. Özellikle diş klinikleri, kadın doğum uzmanlarının klinikleri ve yeni açılan hastaneler medikal eşya taşınması konusunda oldukça fazla talepte bulunmaktadırlar. Bu sebeple Medikal taşımacılık çok fazla rağbet gören bir sektör olarak hizmet vermektedir.

Medikal Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Medikal taşımacılık diğer tüm taşıma işlemlerine göre fazlaca hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Özellikle medikal alanda kullanılan cihazların hassasiyeti göz önünde bulundurulursa taşıma yapılırken tüm bu ayrıntılara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bazen cihazlar oldukça büyük olabilmektedir. Bu tarz durumlarda Medikal taşımacılık yapacak olan firma buna göre taşıma aparatları kullanmak zorundadır. Medikal taşımacılık yapılmadan önce taraflar ve taşıma şirketi yapacak olan firma arasında güvene dayalı bir sözleşme yapılmaktadır. Herhangi bir zarar durumunda firmamız yapmış olduğu bu sözleşme bazında sizlerin zararını karşılamaktadır. Medikal alanda kullanılan cihazların oldukça yüksek maliyetli ve elektronik içerikte olma gibi durumları göz önünde olursa güvenilir bir firma ile çalışmak oldukça önemli bir ayrıntıdır.

Fiyatlarımız ve Hizmetimiz

Medikal taşımacılık işlemleri ile uğraşan firmamız taşıma işlemi sırasında vinç, askı, asansör, koruma bezleri gibi gerek duyulan bütün aparatları kullanmaktadır. Ayrıca cihazların taşınması sırasında görev alan ekip arkadaşlarımız cihazların paketlenmesi, sökülmesi, gidilen yere takılması ve taşınması sırasındaki tüm ayrıntılar ile özenli bir şekilde ilgilenmektedirler. Sizlere medikal taşıma alanındaki bütün hassasiyete özen göstererek kaliteli bir hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız. Firmamız kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyata sunmaktadır. Hastane, kadın doğum, diş klinikleri gibi daha pek çok tıp alanı taşıma sırasında firmamızın tecrübeli ekibinden yardım alabilir ve bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Şubat 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+