OBJE TAŞIMACILIĞI

Obje Taşımacılığı

İnsanlar hayatları boyunca sürekli olarak bir yerden başka bir yere taşınabilmektedir. Bu taşımacılık bazen ev bazen işyeri bazen ise farklı olabilmektedir. Taşımacılık işlemlerinde insan gücünden faydalanma oranı oldukça yüksektir. İnsan gücünden faydalanırken son dönemlerde gelişen teknolojinin taşıma sektöründe birçok katkısı bulunmaktadır. Herhangi bir taşınma işleminiz olduğu zaman bu işle meşgul olan firmalar ile iletişime geçerek yardım alabilmeniz mümkündür. Firmamız ev taşımacılığı, işyeri taşımacılığı, heykel taşımacılığı, obje taşımacılığı, antika taşımacılığı, tarihi eser taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren büyük bir firmadır. İşletmemizin güvenilirliği pek çok müşteri tarafından onaylanmıştır.

Objeler Nasıl Taşınmalı

Her bir objenin ve eşyaların kendine özgü bir paketleme ve taşıma şekli bulunmaktadır. Örnek verecek olursak bir beyaz eşyanın taşınması ile mobilya’nın taşınması farklı teknikler gerektirmektedir. Beyaz eşyada dikkat edilmesi gereken eşyanın dış kısmının zarar görmesini yanı sıra elektronik alanlarına da zarar verilmemesidir. Mobilyada ise en önemli unsur montaj ve demontaj konusunda başarılı bir hizmet vermektir. Obje taşımacılığında, heykel taşımacılığında, antika taşımacılığında ve tarihi eser taşımacılığında ise tamamen eşyaların zarar görmemesi en önemli unsurlar arasındadır. Yapılacak olan paketlemeler bu tarz taşımacılıklar da oldukça ince işçilik gerektirmektedir. Aksi takdirde bu değerli eşyaların küçük bir zarar görmesini ciddi maddi kayıpları ortaya çıkarabilmektedir. Firmamız sizlere bu güvenceyi vererek bir taşıma sistemi sunmaktadır.

Taşıma Fiyatları

İnsanların merak ettiği konuların başında ise eşya taşımacılığında belirlenen fiyatlardır. Fiyatlar taşınacak olan eşyanın cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca eşyanın taşınacağı mesafe de fiyata etki eden önemli faktörler arasındadır. Obje taşımacılığı, heykel taşımacılık, antika ve tarihi eser taşımacılığı ise tamamen farklı bir taşımacılık alanında olduğu için fiyatlandırmalar bunlara göre yapılmaktadır. Ekstra özen ve başarılı bir hizmet almak için taşımacılık ile ilgili herhangi bir ihtiyacınız olduğu zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz., Kalitenin ve uygun fiyatların adresi olan firmamız tüm taşımacılık hizmetlerinde özenli bir çalışma yürütmektedir. Başarılı kadromuz, uzun yıllardır bu işi yapmış olmamızın vermiş olduğu tecrübe ve döneme ayak uyduran ekipmanlarımız ile sizlerin memnuniyetini sağlamak önceliğimizdir.

Mart 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+